Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia

Sporek & Hanu – warsztaty bachatowe dla początkujących i dla tańczących // 06 i 07.07

140PLN

Bachata to nie tylko taniec, to podróż przez kulturę i emocje, które ta forma rozrywki przynosi.

Chcesz poczuć radość, ekspresję i rytm tego pięknego tańca? Śmiało możesz wziąć udział w lipcowych warsztatach, które przygotowaliśmy.

To będzie weekend po brzegi wypełniony radością, ekspresją i rytmem tego pięknego tańca. To wszystko za sprawą naszych gości Hanu & Sporka.

Lipcowy weekend będzie podzielony na dwa bloki taneczne:

————————————————————————————

★TERMIN: 06.07  warsztaty bachatowe // blok dla początkujących:

★CZAS: 12:00 – 15:15

★ZAPISY:

Jesteś na liście rezerwowej? Płatności dokonaj dopiero po dostaniu się na listę główną uczestników. Do tego czasu nie dokonuj żadnych płatności.

Nauczymy Cię podstawowych kroków i technik bachaty, abyś mógł/mogła poczuć się pewnie na tanecznym parkiecie. Od podstawowych figur po płynne przejścia, zapewnimy Ci solidne fundamenty do dalszego rozwoju. Bachata to nie tylko ruchy ciała, ale także interpretacja muzyki i rytmu.

————————————————————————————

★TERMIN: 07.07 warsztaty bachatowe // blok dla tańczących min. 6 m-cy):

★CZAS: 12:00 – 15:15

★ZAPISY:

Jesteś na liście rezerwowej? Płatności dokonaj dopiero po dostaniu się na listę główną uczestników. Do tego czasu nie dokonuj żadnych płatności.

Nasze warsztaty to nie tylko okazja do nauki, ale także do spotkania się z pasjonatami bachaty. Stworzymy atmosferę otwartości, współpracy i wzajemnego wsparcia, gdzie każdy może rozwijać swoją pasję do tańca.

Jesteście gotowi na głębsze zanurzenie się w świat bachaty i poszerzenie swoich tanecznych horyzontów? Dołącz do naszych warsztatowych propozycji i razem odkrywajmy nowe możliwości tego wspaniałego tańca!

 

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

★KOSZT (taki sam dla obu propozycji):

★ cena dla 1 osoby:
I próg cenowy do 07.05 ➙ 140 zł
II próg cenowy do 06.06 ➙ 160 zł
III próg cenowy do 06.07 ➙ 180 zł

Progi cenowe dotyczą daty wpłaty a nie wysłanego zgłoszenia.

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Sporek & Hanu – warsztaty bachatowe // wpisując 06.07 lub 07.07”

 

★ W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie tej samej płci.

★ Informacja dla osób zmotoryzowanych. Gdyby był problem z zaparkowaniem tuż przy ul. Górna Wilda proponujemy płatne parkingi buforowe (3,5 zł/h) od ul. Dolna Wilda. Z tych parkingów bez problemu można dotrzeć do studia wchodząc przez metalowe szare drzwi.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

★Kilka słów o naszych gościach:

Sporek – góralska krew, przewrotny temperament. Spokój i subtelność w parze łączy z mocnym ruchem solowym. W tańcu szuka porozumienia i równowagi między ekspresją a uważnością. Lubi impro, mocne bity i precelki.

Hanu – łagodna w ruchu i czuła w prowadzeniu. Stanowcza w jasnych granicach tańca, opartego na uważnej relacji i badaniu przepływu ruchu. Lubi taneczne eksperymenty, impro i arbuzy.

W PARZE – Uczą od 2017 roku, od 2018 roku są razem, od 2020 jako małżeństwo. Mają psa Sojkę i córeczkę Gabrysię (kolejność chronologiczna). Mają też ciągle mnóstwo energii by tańczyć i zarażać tańcem innych

140PLN

EVENT DETAILS

Date: 6 lipca @ 12:00 - 7 lipca @ 15:15
Time: 12:00 - 15:15
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505