Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia

Afrohouse ||Bráulia Chieta|| – warsztaty // 07.09

140PLN

Bráulia Chieta (czyt. Sieta) – tancerka i instruktorka z Angoli. Z tańcem związana od najmłodszych lat. Mimo, że jej miłością są tańce tradycyjne i afro-house to związana jest również z innymi formami aktywności fizycznej tj: piłka ręczna czy gimnastyka.

W 2018 roku przyjechała do Polski na studia. Ukończyła studium języka polskiego w Łodzi. Obecnie, mieszka we Wrocławiu, studiuje chemię na Politechnice Wrocławskiej oraz prowadzi zajęcia z afro-house i tradycyjnych tańców Angoli we Wrocławiu.

Czego możesz się spodziewać podczas warsztatów? Wielu osobom afrohouse kojarzy się z ogromną ilością skomplikowanych kroków. Otóż nie musicie się obawiać.

Warsztaty rozpoczniemy od wyjaśnienia podstawowych rytmów i ruchów, co pozwali Wam zrozumieć główne elementy afrohouse. Szczególną uwagę zwrócimy na naturalność i swobodę ruchu, co pomoże pozbyć się niepotrzebnych ograniczeń i zahamowań w tańcu.

Wierzymy, że dzięki  warsztatom zachęcimy Was do odkrywania własnego stylu i wyrażania siebie w tańcu, niezależnie od poziomu tanecznego doświadczenia.

 

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

★TERMIN:
07.09.2024 (sobota)

★CZAS:
12:00 – 15:15

★KOSZT*:
I próg cenowy do 08.07 – 120 zł
II próg cenowy do 07.08 – 140 zł
III próg cenowy do 07.09 – 160 zł

*Progi cenowe dotyczą daty wpłaty a nie wysłanego zgłoszenia
**Na warsztatach nie obowiązują karty benefitowe

★INSTRUKTORKA: Bráulia Chieta

★POZIOM ZAAWANSOWANIA: open

★ZAPISY:

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Afrohouse – Braulia Chieta // 07.09”

★ W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Informacja dla osób zmotoryzowanych. Gdyby był problem z zaparkowaniem tuż przy ul. Górna Wilda proponujemy płatne parkingi buforowe (3,5 zł/h) od ul. Dolna Wilda. Z tych parkingów bez problemu można dotrzeć do studia wchodząc przez metalowe szare drzwi.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

140PLN

EVENT DETAILS

Date: 7 września @ 12:00 - 15:15
Time: 12:00 - 15:15
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505