O Nas

Art of Move Dance Studio...

...to renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć. Znakomite efekty prowadzonych przez nas kursów tańca sprawią, że po ukończeniu nauki można zaskoczyć wszystkich na imprezie, oczarować na balu lub zachwycić podczas uroczystości weselnej.

...zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych. W naszej szkole do dyspozycji tancerzy pozostaje profesjonalnie urządzona sala o powierzchni 120 m2. Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

...nie bez przyczyny nazywane jest pionierem na poznańskim rynku w takich technikach jak Salsa, Bachata, Kizomba czy Zouk. Dzieje się tak, nie tylko dzięki naszym instruktorom, ale również dzięki stałej współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi tancerzami, którzy, dzięki nam, chętnie odwiedzają Poznań. Oczywiście nie zamykamy się na inne techniki. W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 różnorodnych specjalistycznych zajęć.

Pomimo tego wszystkiego co robimy to i tak naszą szkołę tańca tworzycie Wy. Szkoła tańca Art of Move powstała dla Was, to Wy zachęcacie nas do dalszej pracy, to z Wami jesteśmy związani. W naszym studio poznajecie ludzi, z którymi łączy Was wspólny śmiech i łzy, wspólna praca i zabawa. Najważniejsze jest to, że codziennie ktoś nowy dołącza do tego grona, grona przyjaciół.

Nasze Atuty

1.

Ludzie

Olbrzymie grono uczestników naszych zajęć, warsztatów i eventów, których możesz zapytać o nasze zajęcia. Dołącz!

2.

Zakres zajęć

Szeroka oferta zajęć z różnych technik tanecznych, na różnych poziomach zaawansowania.

3.

Instruktorzy

Wykwalifikowana i utytułowana, stała kadra instruktorska oraz zapraszani mistrzowie w swoich stylach.

4.

Miejsce

Przestronne miejsce do nauki tańca - w pełni wyposażona sala w dogodnej lokalizacji.

5.

Formacje Taneczne

Możliwość dalszej realizacji Twojej pasji w zaawansowanych układach podczas występów estradowych.

6.

Wyjazdy

Wspólne wyjazdy na polskie i zagraniczne warsztaty taneczne.

szkoła tańca Art of Move

szkoła tańca Art of Move

 

[/span12]