Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia

Twoja Angola – warsztaty kizombowo-sembowe // 22.06

160PLN

„TwojaANGOLA” to niezwykły projekt, który tworzą Rafał i Klaudia.

On – pionier kizomby na polskiej scenie tanecznej, znany pod pseudonimem Czerwony Mokasyn. Spędził godziny na parkiecie nie tylko w kraju, ale też w Lizbonie czy Angoli, zdobywając niezrównane doświadczenie taneczne. Był też świadkiem i aktywnym uczestnikiem rozwoju tego stylu w Polsce. Jego ciało jest wypełnione kizombą, sembą i afro, a wiedzę czerpał od najlepszych, zanurzając się w muzyce, tańcu i kulturze Angoli. Nie tylko posiada niezwykłą wiedzę, ale także emanuje energią i humorem, które sprawiają, że jest niezapomniany.

Ona – swój rozwój rozpoczęła pod okiem Czerwonego Mokasyna, by później doskonalić swoje umiejętności i stawać się coraz lepsza j lepsza. Wyróżnia ją fakt, że przez większość swojej kariery tańczyła jako leader, co znacząco wpłynęło na jej wszechstronny rozwój i stanowi niezwykły atut. Dodatkowo angażuje się w ciekawe projekty taneczne dzięki czemu wciąż się rozwija. Jej energia, otwartość, pracowitość i sumienne podejście przyczyniły się do jej obecnego miejsca w świecie tańca.

Duet ten stanowi mieszankę kreatywności, radości i ogromnej wiedzy. Przekazują swoje umiejętności oraz pasję, pielęgnując je każdego dnia. Ich skupienie na technice, zrozumieniu ruchu oraz świadomości ciała w połączeniu z pełnym energii podejściu to gwarancja niezapomnianych chwil na tanecznym parkiecie.

 

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

★TERMIN:

22.06.2024

★CZAS:
11:00 – 15:15(4h)

★KOSZT:
cena dla 1 osoby:
I próg cenowy do 18.04 ➙ 160 zł
II próg cenowy do 22.05 ➙ 180 zł
III próg cenowy do 22.06 ➙ 200 zł

Progi cenowe dotyczą daty wpłaty a nie wysłanego zgłoszenia

★POZIOM ZAAWANSOWANIA: średnio zaawansowany/zaawansowany

ZAPISY:

Jesteś na liście rezerwowej? Wpłatę możesz zrobić dopiero po dostaniu się na listę główną uczestników. Do tego czasu nie dokonuj żadnych płatności.

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Twoja Angola – warsztatowo – 22.06”

★ W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie tej samej płci.

★ Informacja dla osób zmotoryzowanych. Gdyby był problem z zaparkowaniem tuż przy ul. Górna Wilda proponujemy płatne parkingi buforowe (3,5 zł/h) od ul. Dolna Wilda. Z tych parkingów bez problemu można dotrzeć do studia wchodząc przez metalowe szare drzwi.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

160PLN

EVENT DETAILS

Date: 22 czerwca @ 11:00 - 15:15
Time: 11:00 - 15:15
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505