Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Bachata Valentine’s Day – warsztaty bachatowe // 13.02

100PLN

INSTRUKTORZY: KINGA I MACIEJ
OKAZJA: WALENTYNKI
TECHNIKA: BACHATA

Każdy z nas chce zrozumieć czym jest miłość i do pewnego stopnia większość z nas wie o miłości całkiem sporo. Dlatego chcemy pomóc Wam zrozumieć naszą miłość do tańca pokazując czym jest BACHATA. Ponieważ jesteśmy ekspertami od uwalniania endorfin, na Wasze ręce przekazujemy idealne wydarzenie dla ZAKOCHAŃCÓW i nie tylko

 

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

➤TERMIN: 13.02.2021 (sobota)
➤CZAS: 15:00 – 17:00
➤MIEJSCE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: dla początkujących
➤CENA: 100 zł (dotyczy pary)

➤ZAPISY:

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Bachata walentynkowa 13.02”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej parze.

Kilka słów o technikach:

Bachata – to rodzaj muzyki i tańca, powstały na przedmieściach Santo Domingo z połączenia dominikańskiego merengue oraz kubańskiego bolero. Rytmiczna, gitarowa muzyka w powiązaniu ze zmysłowym ruchem ciała oraz bliskim kontaktem partnerów tworzy niezwykle zjawiskową kompozycję.

Bachata jest tańcem ulicznym (socjalnym), nie skupia się więc na idealnych liniach w ciele, ani kątach układania stóp czy rąk. Kluczem do jej poznania i opanowania jest nauka prowadzenia oraz podążania, czyli swego rodzaju niewerbalnej komunikacji obojga tancerzy. Charakter tańca zależy wyłącznie od partnerów i może przyjąć zarówno formę szalonej zabawy, jak i delikatnej, intymnej gry.

Na przestrzeni lat, bachata ewoluowała zarówno muzycznie, jak i tanecznie, z tradycyjnego stylu dominikańskiego do jego unowocześnionych form – bachata moderna, bachata urbana, bachata sensual, przebywając daleką drogę z Dominikany do USA, a następnie przez ocean do Europy, by znaleźć się również w naszym studio w formie kursu, na który serdecznie zapraszamy.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

 

100PLN

EVENT DETAILS

Date: 13 lutego @ 15:00 - 17:00
Time: 15:00 - 17:00
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505