Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

CRASH COURSE ZOUKOWY – DLA POCZĄTKUJĄCYCH // 13-14.02

140PLN

Crash course to idealna propozycja dla osób chcących poznać podstawy zouka. Wiele osób nie może pozwolić sobie na zajęcia w ciągu tygodnia dlatego wychodzimy Wam naprzeciw i zapraszamy na weekendowe zajęcia ZOUKA w pigułce. Dawno nie było u nas zajęć dla początkujących dlatego łapcie okazję.

====== INFO ORGANIZACYJNE ======
➤TERMIN: 13-14.02.2021 godz. 11:00 (3h) każdego dnia
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: podstawowy (P)
➤KOSZT: 140 zł (od osoby)
➤ZAPISY:

Nie masz partnera/partnerki? Wyślij zgłoszenie! Gdy wyrównają się proporcje dodamy Was do listy uczestników.

➤INSTRUKTORZY: Beata Grembowska i Paweł Białecki

Celem zajęć jest wprowadzenie Was na poziomie podstawowym w świat zouka, tak abyście w przyszłości bez problemu mogli dołączyć do regularnego kursu.

Na czym polega ZOUK i skąd się wywodzi? Krótkie info poniżej:

Jego korzeni należy szukać na słonecznych, karaibskich wyspach, zaś samo słowo pochodzi od kreolskiego słowa oznaczającego zabawę, imprezę. Zouk brazylijski wywodzi się z Lambady. Obecnie na świecie najbardziej popularne i tańczone są dwa style Zouka: Porto Seguro i Rio Zouk. Charakteryzuje się przede wszystkim bliskim prowadzeniem w podstawowych krokach rozpoczynającym się od ruchu bioder. Sprawia to, że taniec jest bardzo zmysłowy i wymaga od partnerów wsłuchania się w rytm i ruch swoich ciał. Muzyka jest wyjątkowo hipnotyzująca, szczególnie wobec charakterystycznego rytmu przypominającego bicie serca i wpada na długo w ucho.

Nie zwlekajcie z zapisami bo ilość uczestników na zajęciach ograniczona.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia.

140PLN

EVENT DETAILS

Date: 13 lutego @ 11:00 - 14 lutego @ 14:00
Time: 11:00 - 14:00
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505