Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

BACHATA LADIES – CARNIVAL ONE DAY CHALLENGE // 19.02

40PLN

Epoka balów maskowych, wystąpienia uliczne i spektakle teatralne, postacie w barwnych strojach i maskach. Tak w dużym skrócie można opisać karnawał w Wenecji. Co prawda do Wenecji nam daleko, ale trzeba sobie radzić w tych dziwnych czasach i karnawał chcemy przenieść na taneczny parkiet do naszego studio.

Drogie Panie, KARNAWAŁOWY ONE DAY CHALLENGE to dwugodzinne choreo warsztaty bachatowe z domieszką karnawałowego akcentu. Co mamy na myśli pisząc karnawałowy akcent? Otóż wszystko co się błyszczy i nada nam szczyptę tajemniczości: maseczki, kapelusze, błyszczące marynarki i wszystko co Wam jeszcze przyjdzie do głowy. Spotkajmy się wspólnie i postarajmy, aby ten czas wypełniła radość i piękne bachatowe rytmy.

 

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====
➤ TERMIN: 19.02.2021 (piątek)
➤ CZAS: 20:15-22:15
➤ KOSZT:
40 zł od osoby
➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA: znajomość bachaty min. 6 m-cy
➤INSTRUKTORKA: Kinga Turała
➤ZAPISY:

 

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

 

DANE DO PRZELEWU:
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Bachata Ladies one day 19.02”

 

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy

40PLN

EVENT DETAILS

Date: 19 lutego @ 20:15 - 22:15
Time: 20:15 - 22:15
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505