Warsztaty zoukowe – Olo & Wera // 23.11 – odbyły się

Jak się okazuje jest zapotrzebowanie na zoukowe/warsztatowe/spotkanie w Poznaniu. Za namową lokalnych zouczków zapraszamy wszystkich zakochanych w tym tańcu na densy z Weroniką i Olgierdem. Na naszym parkiecie gościli już dwukrotnie, a w listopadzie zawitają do nas ponownie ♥

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

➤PLAN:
sobota 23.11 (4h)
godz. 12:00-16:30 (z małymi przerwami na oddech)

➤ KOSZT:
★ cena dla 1 osoby: 100 zł

➤ POZIOM: średnio zaawansowany

➤ ZAPISY:
★ wyślij zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

UWAGA NOWY NR KONTA
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: "Warsztaty zoukowe 23.11"

★ W przypadku rezygnacji z zajęć wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie (tej samej płci)"

Więcej info o naszych gościach:
Weronika:

Zaczynała żonglując buławą w grupie tamburmajorek, z którą podróżowała po kraju, występując na największych przeglądach orkiestr i zespołów. Od 2005 roku zaczęła uczęszczać na zajęcia do Egurrola Dance Studio, gdzie tańczyła w reprezentacyjnych formacjach show dance, szkoląc się równolegle w takich technikach jak hip hop czy jazz. Następnie po krótkim epizodzie z tańcem towarzyskim postanowiła rozpocząć naukę salsy, która pochłonęła ją bez reszty. Kiedy jednak pod koniec 2013 roku zobaczyła pełnego uczucia i emocji zouka, wiedziała, że musi się go nauczyć. Od tamtego czasu stara się nie opuszczać imprez i festiwali krajowych i europejskich. To co lubi najbardziej to taniec socjalowy, który doskonale wyraża magię zouka i stale potrafi zaskakiwać. Poza byciem instruktorem, intensywnie rozwija się jako DJ, grając na największych festiwalach zouka w Europie.

Olgierd:

Wierzy, że w życiu dobrze zajmować się rzeczami, które sprawiają nam frajdę. W myśl tej idei próbował różnych zajęć, w tym wschodnich sztuk walki. Swoją fascynację Brucem Lee (bo kto go nie uwielbia) realizował trenując Wing Tsun u jednego z uczniów legendarnego Ip Mana - nauczyciela słynnego aktora. W szkole muzycznej nauczył się gry na instrumentach, a podczas słuchania godzinami audycji radiowej Trójki utwierdzał się w przekonaniu, że bez muzyki życie nie byłoby aż takie zabawne. Kiedy na jego drodze pojawił się zouk, okazało się, że można połączyć obie fascynacje – ruch i muzykę. Od ponad trzech lat nieustannie ćwiczy się w tej formie tańca. W spacer do kuchni po herbatę wpisane są przynajmniej dwa spiny, a podczas sprzątania mieszkania nie może powstrzymać się przed poprowadzeniem miotły do obrotu. Jest stałym bywalcem warszawskich imprez zoukowych oraz uczestniczy intensywnie w warsztatach i kongresach, ucząc się od światowej sławy instruktorów.

Do zadylania w Art of Move ♥

#zouk #taniec #poznan #artofmove #dylamy #warsztaty

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj