Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Rueda FuN // warsztatowo 19.10 – odbyły się

Rueda FuN // warsztatowo 19.10 – odbyły się

Nasz warsztatowy grafik obfituje w wiele propozycji tanecznych, dlatego nie mogło w nim zabraknąć warsztatów ruedowych. Dobrze wiemy ile radości i fanu dają takie spotkania i już teraz zapraszamy WSZYSTKICH Salseros na 2 godzinne ruedowanie z Mateusz Nawrot.

Czego możecie się spodziewać?

Na pewno świetnej zabawy! Warsztaty nastawione na naukę nowych figur, które potem wykorzystacie podczas wspólnej zabawy w ruedzie. Każda figura zostanie rozłożona na części pierwsze, tak abyście zrozumieli dlaczego tańczy się ją tak a nie inaczej. Jak sami wiecie rueda to studnia bez dna, w której mieści się niezliczona ilość kombinacji, które znacie z innych parkietów. One również zawitają podczas warsztatów i uprzyjemnią Wam zabawę.

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

➤ TERMIN: 19.10.2019 (sobota)
➤ CZAS: 12:00-14:10 (2h z małą przerwą na oddech)
➤ KOSZT: 40 zł (dotyczy 1 osoby)
30 zł od osoby jeśli zapiszesz się w parze

➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA: poziom średnio zaawansowany

➤ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Rueda FuN – warsztaty 19.10”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy