Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Pracownia – taniec współczesny dla początkujących // 25.04 – odwołane

Pracownia – taniec współczesny dla początkujących // 25.04 – odwołane

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz , contemporary czy taniec współczesny. Prowadzącymi są instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Najbliższa edycja to TANIEC WSPÓŁCZESNY z Patrycją Trzynogą.

—– INFO ORGANIZACYJNE —–

KIEDY: 25.04.2020 (sobota),
GODZINA: 11:00-14:10 (3h z krótką przerwą na oddech)
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 70zł za 3h zajęć
POZIOM: poziom podstawowy

—– ZAPISY —–

Wyślij zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇DANCE DO PRZELEWU⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „PRACOWNIA 25.04”

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszej instruktorce:

Patrycja Trzynoga: jako tancerka tańczy 15 lat, a od 2 lat działa jako instruktor. Absolwentka Tańca na WSUS, obecnie studentka Fizjoterapii na WSEIT. Szkoli się pod okiem instruktorów z Polski i za granicy. Główne techniki, w których się specjalizuje to: modern, balet, taniec współczesny. Na zajęciach ceni sobie dyscyplinę i pełne zaangażowanie umysłu i mięśni. Punktualność to cecha bez której nie pojawiaj się na Sali, ale zabierz ze sobą także uśmiech i dobry humor.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia w Arcie ♥