Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Pracownia – contemporary jazz – Włodek Kołobycz // 08.12 – odbyły się

Pracownia – contemporary jazz – Włodek Kołobycz // 08.12 – odbyły się

PRACOWNIA PROJEKT to cykl warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi są instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Zaproszenie na grudniową edycję przyjął: WŁODEK KOŁOBYCZ

Finalista 8. edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” i półfinalista pierwszej polskiej edycji programu „World Of Dance”.

>>>>>>>> INFO ORGANIZACYJNE <<<<<<<<

➤TERMIN: 08.12 (niedziela)
➤GODZINA: 12:00-15:10
➤MIEJSCE: ul. Górna Wilda 81
➤CENA: 100 zł – 3h zajęć
➤POZIOM: poziom średnio zaawansowany // zaawansowany
➤ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY
★ maksymalna ilość osób „24”

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „PRACOWNIA 08.12”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszym gościu:

Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał jeszcze na Ukrainie, ale na poważnie związał się z tańcem w wieku 12 lat. Po przeprowadzce do Nysy tańczył w zespole Tanero, potem w Opolskim zespole „Pech”. Brał udział w wielu mistrzostwach w Polsce i za granicą, gdzie często stawał na podium, a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy. W Warszawie mieszka od 2013r., i aktualnie jest związany z zespołem Yuldance. Szkolił się pod okiem wielu znakomitych pedagogów m.in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku lub EDGE Performing Arts Center w Los Angeles. Brał udział w projekcie 'Rock Loves Chopin' w Arena Di Verona we Włoszech oraz Chińskim Shenzen, tańczył w teatrze cieni w Warszawie oraz Warszawskiej Operze Kameralnej, był tancerzem trasy koncertowej „Love 2 Love” Edyty Górniak.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia w Arcie ♥