Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Pracownia – contemporary jazz // 30.08 – odbyły się

Pracownia – contemporary jazz // 30.08 – odbyły się

Ostatnie miesiące wprowadziły wiele zamieszania w każdej sferze naszego życia. Również w tej tanecznej. Poza zajęciami, które Wam proponujemy co tydzień mogliście korzystać z weekendowych warsztatów z różnych technik tanecznych. Wśród nich była PRACOWNIA PROJEKT, czyli warsztaty dedykowane takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz , contemporary czy taniec współczesny.

Z końcem sierpnia zapraszamy na pierwszą edycję naszego cyklu, który tym razem będzie dedykowany CONTEMPORARY JAZZ. Z przytupem pożegnamy wakacje 🌞🌴🌞🌴🌞🌴

—– INFO ORGANIZACYJNE —–

🍁KIEDY: 30.08.2020 (niedziela),
🍁GODZINA: 12:00-14:40 (2,5h z krótką przerwą na oddech)
🍁GDZIE: ul. Górna Wilda 81
🍁CENA: 60zł
🍁POZIOM: poziom średnio zaawansowany
🍁PROGRAM: 1,15 technika —> 1,15 choreo

—– ZAPISY —–

Wyślij zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇DANCE DO PRZELEWU⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „PRACOWNIA 30.08”

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o prowadzącym:

Mateusz Adamczyk – absolwent kierunku Taniec w kulturze fizycznej ze specjalizacją pedagogiczną na Poznańskim AWF, tancerz Teatru Muzycznego w Poznaniu. Tańczyć zaczął w wieku 9 lat, począwszy od tańca towarzyskiego przez hip hop a na tańcu współczesnym skończywszy. Był członkiem KTT aMOK Leszno, Słońce Poznań, Funky Flava Crew, Vogue Dip Family oraz Chilli Art, z którymi zdobył Mistrzostwo Polski formacji, V-ce mistrzostwo Europy formacji oraz Drugie V-ce mistrzostwo Polski w Latin Show Solo, Półfinał programu „Got to Dance” oraz był tancerzem w programie „You Can Dance: Po prostu bitwa”. Doświadczenie taneczne zbierał na wielu warsztatach między innymi z Thierrym Vergerem, Stacy Boeddeker, Chazem Buzanem, Kayla Leigh, Anną Nasstrom, Michałem Pirógiem i wieloma innymi, a także podczas projektów takich jak Culture Clash w Amsterdamie. Pracę jako instruktor tańca rozpoczął w roku 2012. Ciągle się szkoli i poszerza swoje umiejętności z zakresu tańca jazzowego, współczesnego i klasycznego. Oprócz tańca pasjonuje się akrobatyką powietrzną.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia w Arcie ♥