Pracownia – contemporary jazz // 12.10 warsztaty dla początkujących – odbyły się

Z miesiąca na miesiąc przybywa nam miłośników techniki jazzowej dlatego w październiku ponownie zapraszamy na weekendowe spotkanie z tańcem. Tym razem zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z techniką jazzową.

PRACOWNIA PROJEKT to cykl comiesięcznych warsztatów dedykowanych takim technikom jak jazz, modern jazz, lyrical jazz czy contemporary. Prowadzącymi będą instruktorzy Art of Move Dance Studio oraz specjalnie zapraszani goście.

Październikowa edycja to CONTEMPORARY JAZZ z Patrycją Trzynogą.

----- INFO ORGANIZACYJNE -----

KIEDY: 12.10.2019 (sobota),
GODZINA: 11:00-14:15 (3h z krótką przerwą na oddech)
GDZIE: ul. Górna Wilda 81
CENA: 60zł za 3h zajęć
POZIOM: poziom podstawowy

----- ZAPISY -----

Wyślij nam swoje zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
W tytule przelewu prosimy wpisać: "PRACOWNIA 12.10"

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o naszej instruktorce:

Patrycja Trzynoga: jako tancerka tańczy 15 lat, a od 3 lat działa jako instruktor. Absolwentka Tańca na WSUS, obecnie studentka Fizjoterapii na WSEIT. Szkoli się pod okiem instruktorów z Polski i za granicy. Główne techniki, w których się specjalizuje to: modern, balet, taniec współczesny. Na zajęciach ceni sobie dyscyplinę i pełne zaangażowanie umysłu i mięśni. Punktualność to cecha bez której nie pojawiaj się na Sali, ale zabierz ze sobą także uśmiech i dobry humor.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia w Arcie ♥

Brak komentarzy.

Skomentuj