Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Bonifacio Aurio – kizomba & semba // 19-20.09 – odbyły się

Bonifacio Aurio – kizomba & semba // 19-20.09 – odbyły się

Kochani,

Obecna sytuacja związana z epidemią dotyka nas wszystkich, ale mimo całego zamieszania nie chcemy pozbawić Was uczestnictwa w warsztatach z naszym gościem. Dlatego wspólnie z Bonifacio wybraliśmy termin, który na chwilę obecną jest najbardziej realną datą na przeprowadzenie warsztatów.

Dodatkowo zmieniliśmy progi cenowe, które mamy nadzieję zachęcą niezdecydowanych 😀 ⬇⬇⬇⬇⬇

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

➤ TERMIN: 19-20.09.2020
➤ CZAS: 12:00-15:15 (3h sobota; 3h niedziela)
➤ MIEJSCE: TROPS Akademickie Centrum Kultury
ul. Św. Rocha 9, Poznań
➤ ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY
➤ KOSZT:
★ cena dla 1 osoby:

FULLPASS:
I NOWY PRÓG CENOWY: 260 zł ➙ płatne do 19.06
II NOWY PRÓG CENOWY: 280 zł ➙ płatne do 19.08
III NOWY PRÓG CENOWY: 300 zł ➙ płatne do 19.09

★ cena dla pary:
I NOWY PRÓG CENOWY: 520 zł ➙ płatne do 19.06
II NOWY PRÓG CENOWY: 560 zł ➙ płatne do 19.08
III NOWY PRÓG CENOWY: 600 zł ➙ płatne do 19.09

➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA: średnio zaawansowany/zaawansowany
➤ PARTY: na pewno i potwierdzimy miejsce

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Warsztaty z Bonifacio 19-20.09”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Jeszcze kilka słów o prowadzącym:

Bonifácio António Neto, znany także jako Bonifácio Aúrio lub Mr. Tuffas urodził się 17 lipca 1991 roku w Huambo, w prowincji południowej Angoli. Od zawsze związany ze sztuką, od najmłodszych lat był pasjonatem muzyki, ale to w tańcu odkrył swój największy potencjał. Przez wiele lat był tancerzem ulicznym i performerem w małych eventach, aż do momentu w którym zdecydował postawić na edukację, co pozwoliło mu stać się jednym z najlepszych tancerzy oraz instruktorów kizomby.

W 2011 wziął udział w konkursie Kizomba National Competition organizowanym przez Mukanus Produções w Luandzie, w Angoli. Pomimo bycia wybitnym w tej edycji, Mr Tuffas zajął miejsce czwarte. Jego upór, wytrwałość oraz wsparcie rodziny i przyjaciół, nakłoniło Bonifacio do wzięcia udziału w konkursie ponownie rok później. To właśnie w drugiej edycji przekonał jurorów i wygrał rywalizację, automatycznie kwalifikując się do konkursu AfricaDançar w Lizbonie, który również wygrał.

Dziś Bonifacio jest jednym z głównych ambasadorów kizomby, semby i tańców angolskich na świecie. Ten młody człowiek nie zatrzymuje się. Zaproszenia, aby prowadził zajęcia oraz warsztaty pojawiają się z prędkością światła, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Stany Zjednoczone, Kanada, Brazylia, Niemcy, Polska, Szwajcaria, Francja, Holandia, Finlandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia… lista krajów w których Bonifacio promuje rytmy angolskie jest ogromna.

Zapraszamy!