Bonifacio Aurio – kizomba & semba // 30-31.05 Birthday edition

Przyszły rok będzie obfitował w wiele tanecznych warsztatowych niespodzianek. A to jedna z nich.

Gościem na urodzinowej edycji warsztatów w maju będzie Bonifacio Aurio. Rozchwytywany w środowisku kizombowym, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Finalista konkursu AfricaDançar w Lizbonie.

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====
➤ TERMIN: 30-31.05.2020
➤ CZAS: 12:00-15:15 (3h sobota; 3h niedziela)
➤ KOSZT:
★ cena dla 1 osoby:
I próg cenowy do 30.11 ➙ 240 zł
II próg cenowy do 31.01 ➙ 260 zł
III próg cenowy do 31.03 ➙ 280 zł
IV próg cenowy do 30.05 ➙ 300 zł

★ cena dla pary:
I próg cenowy do 30.11 ➙ 480 zł
II próg cenowy do 31.01 ➙ 520 zł
III próg cenowy do 31.03 ➙ 560 zł
IV próg cenowy do 30.05 ➙ 600 zł

Progi cenowe dotyczą daty wpłaty, a nie wysłanego zgłoszenia.

➤ INSTRUKTOR: Bonifacio Aurio
➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA: średnio zaawansowany/zaawansowany
➤ PARTY: na pewno!

➤ ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: "Warsztaty kizombowo – sembowe 30-31.05"

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Jeszcze kilka słów o prowadzącym:

Bonifácio António Neto, znany także jako Bonifácio Aúrio lub Mr. Tuffas urodził się 17 lipca 1991 roku w Huambo, w prowincji południowej Angoli. Od zawsze związany ze sztuką, od najmłodszych lat był pasjonatem muzyki, ale to w tańcu odkrył swój największy potencjał. Przez wiele lat był tancerzem ulicznym i performerem w małych eventach, aż do momentu w którym zdecydował postawić na edukację, co pozwoliło mu stać się jednym z najlepszych tancerzy oraz instruktorów kizomby.

W 2011 wziął udział w konkursie Kizomba National Competition organizowanym przez Mukanus Produções w Luandzie, w Angoli. Pomimo bycia wybitnym w tej edycji, Mr Tuffas zajął miejsce czwarte. Jego upór, wytrwałość oraz wsparcie rodziny i przyjaciół, nakłoniło Bonifacio do wzięcia udziału w konkursie ponownie rok później. To właśnie w drugiej edycji przekonał jurorów i wygrał rywalizację, automatycznie kwalifikując się do konkursu AfricaDançar w Lizbonie, który również wygrał.

Dziś Bonifacio jest jednym z głównych ambasadorów kizomby, semby i tańców angolskich na świecie. Ten młody człowiek nie zatrzymuje się. Zaproszenia, aby prowadził zajęcia oraz warsztaty pojawiają się z prędkością światła, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Stany Zjednoczone, Kanada, Brazylia, Niemcy, Polska, Szwajcaria, Francja, Holandia, Finlandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia… lista krajów w których Bonifacio promuje rytmy angolskie jest ogromna.

Zapraszamy!

Brak komentarzy.

Skomentuj