Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Afro house & Nzinga – Dúnia Pacheco // 05.10 – odbyły się

Afro house & Nzinga – Dúnia Pacheco // 05.10 – odbyły się

Och, co to będą za warsztaty! Już nie możemy się doczekać ♥

Jeśli ktoś interesuje się afrykańskimi rytmami, to tej instruktorki nie trzeba przedstawiać. Już w październiku zawita na nasz artowy parkiet i wzbogaci Waszą wiedzę taneczną, a wierzcie nam jest ogromna 😀

Dúnia Pacheco:

Angolijska tancerka, choreografka, instruktorka i promotorka współczesnych tańców afrykańskich. Założycielka pierwszej w Polsce, afrykańskiej rewii tanecznej – „Mulemba”. Organizatorka i dyrektorka artystyczna wydarzenia: „KuduroMania Festival” – pierwszego takiego w Europie i drugiego na świecie. Jako instruktorka tańca z pasją dzieli się swoją wiedzą i tanecznymi umiejętnościami. Często gości na festiwalach w: Polsce, USA, Czechach, Rosji, Portugalii, na Litwie i Węgrzech.

www.facebook.com/duniadancer

>>>>>>>> INFO ORGANIZACYJNE <<<<<<<<

➤KIEDY: 05.10 (sobota)
➤GODZINA: 12:00-15:15
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤CENA: 80 zł – 3h zajęć (cena dotyczy jednej osoby)
➤POZIOM: poziom otwarty
➤ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY

➤PROGRAM WARSZTATÓW:

“SPOTKANIE Z ANGOLĄ” – 1h.
Mała podróż w czasie, poprzez opowieści o Angoli.

“NZINGA – Your Power” – 30m

Autorskie zajęcia ogólnorozwojowe, mające na celu rozgrzanie uczestników warsztatów, przygotowanie ich ciał do afrykańskich rytmów, naukę ruchów charakterystycznych dla tradycyjnych tańców z Angoli, poprawę jakości tańca oraz rozwój kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej.

AFRO-HOUSE – 1h30m

Taneczna technika afro-house’a, bazująca na tańcach afrykańskich – tradycyjnych i współczesnych. Koncentruje się ona na indywidualnej interpretacji muzyki, opartej na zbiorze ruchów różnych partii ciała (specyficznych dla kultury kraju, z którego one pochodzą). Część kroków i figur tanecznych nie ma nazw i jest kreowana spontanicznie. Inne z kolei nazywane są identycznie, jak dedykowane im utwory muzyczne (tytuł piosenki = nazwa kroku/figury). Taniec afro-house wymaga znakomitego poczucia rytmu, świadomości ciała, izolacji i koordynacji ruchowej.

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: „AFRO WARSZTATY 05.10”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy.