Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Patrycja Kolwat

Taniec pojawił się w jej życiu gdy miała lat 6.  Pierwsze taneczne kroki stawiała w Szkole Tańca Rytm w rodzinnej miejscowości. Przez okres liceum bliski jej sercu stał się taniec współczesny, za sprawą Teatru Tańca „Tagim”, którego była tancerką (Zielona Góra). Aby kontynuować swój taneczny rozwój przeprowadziła się do Poznania gdzie ukończyła kierunek „Taniec w Kulturze Fizycznej” na poznańskim AWF-ie. Poza Uczelnią uczęszczała na zajęcia z technik takich jak: dancehall, reggaeton, taniec towarzyski oraz salsa solo.

Była tancerką Projektu „OUT”, którego choreografem do dnia dzisiejszego jest Joanna Tuliszka- Wiatrolik.

Po ukończeniu studiów (w sumie przez przypadek) znalazła się na zajęciach z bachaty. Po odkryciu, że taniec ten to nie tylko krok podstawowy i zarzucanie biodrem na cztery, zrezygnowała ze wcześniejszych styli tanecznych. Od tamtej pory większość dni tygodnia spędza na sali treningowej. Brała udział w kilku bachatowych projektach oraz warsztatach m.in. z Cornelem i Rithiką.

Jej nową miłością od pewnego czasu stał się także Urbankiz, którego uczy się od paru miesięcy.

Od 2017 roku jest tancerką muzyczno- tanecznego show pt. „Tribute to Dirty Dancing”.

Obecnie także jedna z tancerek Formacji Art Ladies (AoM)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
BACHATA LADIES SOLO
17.30
18.30
Poziom otwarty
Patrycja
BACHATA LADIES SOLOMożesz dołączyć od 09.08

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
BACHATA LADIES SOLO
17.30
18.30
Poziom otwarty
Patrycja
BACHATA LADIES SOLOMożesz dołączyć od 09.08

Poniedziałek

No events available!