Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Timba musicality – zajęcia regularne // 31.07

Timba musicality – zajęcia regularne // 31.07


Kubańskie środy w Arcie to absolutnie taneczny rozwój. Nasi instruktorzy dwoją i troją abyście tańczyli świadomie a Wasza wiedza pogłębiała się z tygodnia na tydzień. Po cyklu zajęć Salsa con rumba przygotowaliśmy dla Was kolejną propozycję: TIMBA MUSICALITY.

Timba to gatunek muzyczny wywodzący się z Kuby, łączący elementy tradycyjnej kubańskiej muzyki, takie jak salsa, son czy rumba, z nowoczesnymi brzmieniami i wpływami muzyki latynoamerykańskiej oraz afro-kubańskiej. Podczas zajęć skupimy się na zrozumieniu struktury muzycznej oraz interpretowaniu rytmów i akcentów w tańcu.

Zajęcia z Timba Musicality to nie tylko nauka tańca, ale także podróż przez różnorodne brzmienia i rytmy muzyki timba, która inspiruje do wyrażania siebie poprzez taniec.

Tańczysz salsę? Obecność absolutnie obowiązkowa dla Twojego rozwoju!

Ruch, dobra energia oraz elementy rumby przydadzą się każdemu, dlatego już dziś rezerwuj środowe wieczory na taneczny trening.

Zajęcia solowe zarówno dla Pań jak i Panów 🙂

START: 31 lipca 2024 (środa) godz. 19:30

INSTRUKTORZY:
Zuzanna Gumpert i Michał Mroczkowski

POZIOM ZAAWANSOWANIA:
średnio zaawansowany/zaawansowany (minimum rok tańczenia salsy)

ZAPISZ SIĘ NA TIMBA MUSICALITY – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ