Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Mateusz Adamczyk

Absolwent kierunku Taniec w kulturze fizycznej ze specjalizacją pedagogiczną na Poznańskim AWF, tancerz Teatru Muzycznego w Poznaniu. Tańczyć zaczął w wieku 9 lat, począwszy od tańca towarzyskiego przez hip hop a na tańcu współczesnym skończywszy. Był członkiem KTT aMOK Leszno, Słońce Poznań, Funky Flava Crew, Vogue Dip Family oraz Chilli Art, z którymi zdobył Mistrzostwo Polski formacji, V-ce mistrzostwo Europy formacji oraz Drugie V-ce mistrzostwo Polski w Latin Show Solo, Półfinał programu „Got to Dance” oraz był tancerzem w programie „You Can Dance: Po prostu bitwa”. Doświadczenie taneczne zbierał na wielu warsztatach między innymi z Thierrym Vergerem,  Stacy Boeddeker, Chazem Buzanem, Kayla Leigh, Anną Nasstrom, Michałem Pirógiem i wieloma innymi, a także podczas projektów takich jak Culture Clash w Amsterdamie. Pracę jako instruktor tańca rozpoczął w roku 2012. Ciągle się szkoli i poszerza swoje umiejętności z zakresu tańca jazzowego, współczesnego i klasycznego. Oprócz tańca pasjonuje się akrobatyką powietrzną.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
MODERN JAZZ
16.30
17.30
Poziom S
Mateusz
MODERN JAZZMożesz dołączyć od 17.08

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
MODERN JAZZ
16.30
17.30
Poziom S
Mateusz
MODERN JAZZMożesz dołączyć od 17.08

Wtorek

No events available!