Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty bachatowe – Nikita & Klau // 20.11

140PLN

Takiego tanecznego zestawienia w Poznaniu jeszcze nie było! Klaudię znacie już z kilku warsztatowych propozycji, a w listopadzie będzie okazja zobaczyć ją w duecie z Nikitą.

Nikita i Klau razem tworzą wybuchowy duet, który z miłości do bachaty i ludzi, dzieli się swoją wiedzą taneczną z bachateros z całej Polski.

Swoją współprace rozpoczęli w 2020 roku tworząc wyjątkowy styl Bachata Dinamica, wyróżniający się niezwykłą energią i dynamicznymi przepływami ruchu oraz autorskimi stylingami.

 

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

 

📅TERMIN:

20.11.2021 (sobota)

 

⏰GODZINA:

12:00 – 16:15 (4h)

 

💰KOSZT:
I próg cenowy: 100 zł (płatne do 20.09)
II próg cenowy: 120 zł (płatne do 20.10)
III próg cenowy: 140 zł (płatne do 20.11)

 

📧ZAPISY:

 

💪POZIOM ZAAWANSOWANIA: średnio zaawansowany/zaawansowany.

 

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat.

★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

 

DANE DO PRZELEWU:
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Warsztaty bachatowe 20.11”

 

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie (tej samej płci).

★ uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

 

Kilka słów o naszych gościach:

 

NIKITA BUBNOV:

Nikita jest tancerzem i instruktorem bachaty sensual z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć i ogromną pasją do przekazywania wiedzy. Jako członek grup choreograficznych ma na swoim koncie występy podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. Bachata Stars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague. To tancerz, który nie stoi w miejscu i ciągle rozwija swój warsztat taneczny poszerzając go również o inne style takie jak hip-hop, modern jazz, balet. Stale pogłębia swoją wiedzę o tańcu uczestnicząc w warsztatach i festiwalach oraz studiując Pedagogikę Tańca na Wydziale Artystycznym AHE w Łodzi. Nikita jest zwycięzcą konkursu „Baila con sorpresa” w 2016 roku, finalistą międzynarodowego konkursu Warsaw Bachata Social Competition w 2018 r. i laureatem BachataStars 2019. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.

 

KLAUDIA PERDEK:

Zwyciężczyni międzynarodowego konkursu „Warsaw Bachata Social Competition 2019 i 2021″. Tancerka z krwi i kości, tańczy od ponad 13 lat. Wcześniej specjalizowała się w takich stylach jak jazz oraz cheerdance, na ten moment skupia się głównie na salsie i bachacie, którą poznała ponad 4 lata temu. Wraz z jej pierwszym partnerem miała przyjemność występować i prowadzić warsztaty na międzynarodowych festiwalach w wielu krajach Europy (Hiszpania, Włochy, Francja, Łotwa, Norwegia, Czechy, Słowacja, Belgia, Niemcy, ) oraz w Stanach Zjednoczonych! Klaudia jest dumną prowadzącą grupy bachateras „Alma Latina” z Warszawy, gdzie na codzień uczy tańca. Niejednokrotnie występowała w programach telewizyjnych, takich jak „Mam Talent” czy „Got To Dance”.

Przez ostatnie lata zdobyła tytuły:
Mistrzyni Polski IDO w salsie solo,
Mistrzyni Europy (European Cup) bachaty solo oraz w parze,
Mistrzyni świata merengue,
Wicemistrzyni świata bachaty oraz drugiej wicemistrzyni świata salsy WADF.

 

Do zobaczenia.

140PLN

EVENT DETAILS

Date: 20 listopada 2021 @ 12:00 - 16:15
Time: 12:00 - 16:15
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505