Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia

Salsa styling – warsztaty Michał Maik // 07.03

40PLN

Warsztaty, których celem jest zrozumienie co wpływa na nasz wygląd w tańcu, czym pracujemy by osiągnąć odpowiedni efekt i co zrobić by zacząć ruszać się bardziej kubańsko. Skupimy się na izolacji, stylingu a to wszystko połączy wyjątkowa kubańska muzyka. Warsztaty zarówno dla Pań jak i Panów.

—– INFO ORGANIZACYJNE —–

➤KIEDY: 07.03.2021 (niedziela),
➤GODZINA: 11:00-13:10
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤CENA: 40zł
➤POZIOM: poziom średnio zaawansowany
➤PROGRAM:
– izolacje / cuban body movement
– styling w salsie
➤ZAPISY:

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇DANCE DO PRZELEWU⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „SALSA STYLING 07.03”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o prowadzącym:

Michał Maik: od zawsze miał pociąg do tańca, ale swoją przygodę rozpoczął od salsy kubańskiej. Zainspirowany filmami Kubańczyków chciał nauczyć się ruszać tak jak oni. Rozpoczął od kursów w poznańskich szkołach tańca. Chęć ciągłej nauki doprowadziła do regularnych wyjazdów do salsowej „stolicy”- Bielska-Białej, do szkoły Corazon gdzie dalej się rozwija. Uczył się indywidualnie u najlepszych polskich instruktorów takich jak: Jacek Ratuszyński, Eryk Januszyk, Daniel Pancerz. Można go spotkać na warsztatach i festiwalach w całej Polsce. Miłośnik kubańskich stylingów, dużą uwagę przykłada do pracy nad ruchem. Uważa, że każdy może nauczyć się tańczyć, niezależnie od predyspozycji.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Do zobaczenia.

 

40PLN

EVENT DETAILS

Date: 7 marca @ 11:00 - 13:10
Time: 11:00 - 13:10
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505