Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Rueda FuN – warsztatowo // 25.04

30PLN

Mamy to! Świeżutki termin ruedowych warsztatów. Dobrze wiemy ile radości i fanu dają takie spotkania i już teraz zapraszamy WSZYSTKICH Salseros na 2 godzinne ruedowanie z Kubą i Iwonką w kwietniu.

Czego możecie się spodziewać?

Na pewno świetnej zabawy! Warsztaty nastawione na naukę nowych figur, które potem wykorzystacie podczas wspólnej zabawy w ruedzie. Każda figura zostanie rozłożona na części pierwsze, tak abyście zrozumieli dlaczego tańczy się ją tak a nie inaczej. Jak sami wiecie rueda to studnia bez dna, w której mieści się niezliczona ilość kombinacji, które znacie z innych parkietów. One również zawitają podczas warsztatów i uprzyjemnią Wam zabawę.

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

➤ TERMIN: 25.04.2021 (niedziela)
➤ CZAS: 11:00-13:10 (2h z małą przerwą na oddech)
➤ KOSZT: 40 zł (dotyczy 1 osoby)
30 zł od osoby jeśli zapiszesz się w parze

➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA: poziom średnio zaawansowany
➤INSTRUKTOR: Kuba Dźq i Iwonka
➤ZAPISY:

 

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇DANE DO PRZELEWU⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Rueda FuN – warsztaty 25.04”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie tej samej płci.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy

30PLN

EVENT DETAILS

Date: 25 kwietnia @ 11:00 - 13:10
Time: 11:00 - 13:10
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505