Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

MODERN JAZZ – WARSZTATOWO // 23.10

70PLN

Okres jesienno-zimowy obfituje w ogromną ilość tańca nie tylko w tygodniu, ale również w weekendy. Licznie korzystacie z takich możliwości, dlatego październikowe warsztaty z Modern Jazzu poprowadzi Mateusz Adamczyk. Tym razem naszą propozycję warsztatową kierujemy do tancerzy na poziomie średnio zaawansowanym (S).

MODERN JAZZ – styl tańca nowoczesnego łączący w sobie elementy tańca jazzowego, modernu (contract and release) oraz tańca klasycznego. Zajęcia są dynamiczne, a sam taniec kojarzy się z czymś nieujarzmionym i nieprzewidywalnym. Cechą charakterystyczną jest rytmiczna izolacja (czyli wykonywanie niezależnych ruchów poszczególnymi partiami ciała).

 

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====
➤ TERMIN:

23.10.2021 (sobota)
➤ CZAS:
11:00-14:10

➤ KOSZT*:
70 zł (3h)

*Cena dotyczy jednej osoby

➤ INSTRUKTOR:

Mateusz Adamczyk

➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA:

poziom średnio zaawansowany

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

 

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Modern jazz 23.10”

 

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

 

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy

70PLN

EVENT DETAILS

Date: 23 października @ 11:00 - 14:10
Time: 11:00 - 14:10
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505