Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Kizomba Party z Dj Dotizinha // 18.09 Klub Trops

10PLN

Przyznać się, kto tęskni za imprezami? My okrutnie! Dlatego korzystając z okazji, że we wrześniu odwiedzą nas warsztatowo Andrius i Doti postanowiliśmy zorganizować 100% Kizomba Party z ich udziałem ❤ Za sterami sama Dj Dotizinha. A jeśli będzie grała Dotizinha to mamy gwarancję najlepszych muzycznych kawałków.
===== INFO ORGANIZACYJNE =====
TERMIN: 18 września 2021
START: 21:00
MIEJSCE: TROPS Akademickie Centrum Kultury ul. Św. Rocha 9, Poznań
CENA: 10 pln do 22:00
15 pln od 22:00
(płatne na miejscu tylko gotówką)
Do zatańczenia.
★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.
10PLN

EVENT DETAILS

Date: 18 września @ 21:00 - 19 września @ 21:00
Time: 21:00 - 21:00
Venue: Trops Akademickie Centrum Kultury
Address: Św. Rocha 9
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505