Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Gosia Poręba // kizomba, semba, afro // 26.11

120PLN

Dużo czasu minęło od ostatniego spotkania z Gosią w Art of Move. Tym razem zawita do nas w listopadzie z niezmiennie ogromną dawką tanecznej wiedzy. Podczas warsztatów popracujemy nad charakterystyką ruchu ciała w kizombie i sembie, z rozróżnieniem elementów typowych i istotnych dla leaderów/followerów/ek. A na deser szczypta tradycyjnego afro, czyli zestaw idealny <3

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

👣TERMIN:
26.11.2022 (sobota)

👣CZAS:
12:00 – 15:15

👣KOSZT:

★ cena dla 1 osoby:
I próg cenowy do 26.10 ➙ 100 zł
II próg cenowy do 26.11 ➙ 120 zł

Progi cenowe dotyczą daty wpłaty a nie wysłanego zgłoszenia

👣POZIOM: średnio zaawansowany

 

👣ZAPISY:

 

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

 

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Kizomba-semba-afro 26.11”

 

★ W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie tej samej płci.

★ Informacja dla osób zmotoryzowanych. Gdyby był problem z zaparkowaniem tuż przy ul. Górna Wilda proponujemy płatne parkingi buforowe (3 zł/h) od ul. Dolna Wilda. Z tych parkingów bez problemu można dotrzeć do studia wchodząc przez metalowe szare drzwi.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

 

Krótkie bio o Gosi:

Gosia Poręba – Brzezińska – osoba, która mimo wieloletniej już (od 2006 roku) przygody z sembą i kizombą nie może przestać tańczyć, uczyć się i rozwijać, zgłębiając tajniki tego tematu. A co odkryje i czego się nauczy – stara się przekazywać innym, tak aby jak najwięcej osób mogło i chciało zrozumieć fenomen tych tańców i głębię ładunku kulturowego i emocjonalnego, który ze sobą niosą.
Ma za sobą wiele festiwali i warsztatów w Polsce i za granicą. Nieustannie jeździ i szkoli się, doceniając każdą godzinę zajęć. Za najcenniejsze uważa serię kursów specjalistycznych odbytych w Lizbonie pod marką: Mestre Petchu i Vanessy Carvalho (Kizomba&Semba, Kizomba Specialty, Semba Specialty, Kuduro&Afro House, Ladies Ginga level 1 i 2), regularne zajęcia z Dunią Pacheco oraz wyjazd do Angoli.

Na co dzień działa w Warszawie w Abra Studio, weekendowo tańczy i naucza w parze z Jakubem Pyrasem (duet Pyras/Poręba), sezonowo „choreografuje”. Zawodowo nauczyciel angielskiego, w wolnym czasie nałogowo podróżuje, robi zdjęcia i tańczy!

120PLN

EVENT DETAILS

Date: 26 listopada @ 12:00 - 15:15
Time: 12:00 - 15:15
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505