Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

African Expression & Ginga // 21.01

50PLN

Drogie Panie, Drodzy Panowie,

 

Formuła zajęć jest Wam znana. Jeśli jednak nie mieliście jeszcze okazji w nich uczestniczyć to w styczniu zapraszamy na AFRICAN EXPRESSION & GINGA w pigułce.

 

GINGA to cały wachlarz pojęć, zaczynając od charakterystycznego ruchu ciała jaki uważa się za właściwy w sembie, kizombie czy tarraxinhii. Każdy z nas ma też swój indywidualny sposób poruszania się. Nad tym pracuje się często latami. Jednak podstawowe ruchy to coś, co należy zrozumieć, przećwiczyć, wypracować. To praca nad techniką ruchu, świadomością własnego ciała, kontroli ruchów, płynnością i indywidualnością. Systematyczne i konsekwentne doskonalenie własnych umiejętności to narzędzie do czerpania większej satysfakcji z tańca solo i w parze.

 

Podczas zajęć skupimy się na właściwym sposobie poruszania się w tańcach afrykańskich, w kizombie i sembie oraz na ekspresji ruchu. Żeby jednak zrozumieć „właściwe ruchy” konieczne należy poznać afrykańskie tańce źródłowe, nowoczesne rytmy afrykańskie, powiększyć świadomość własnego ciała, tego jak pracują poszczególne partie ciała, między innymi biodra, bunda (czyli pupa), ręce, klatka, stopy, kolana…

 

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

TERMIN:
21.01.2022 (piątek)

 

CZAS:
18:30-20:30

 

KOSZT*:
50 zł (2 h zajęć)

2 x Multisport Plus

*Cena dotyczy jednej osoby

 

ZAPISY:

 

INSTRUKTOR:
Agnieszka Algemissel

 

POZIOM ZAAWANSOWANIA:
poziom open

 

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

 

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „African expression 21.01”

 

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

 

Zapraszamy

50PLN

EVENT DETAILS

Date: 21 stycznia @ 18:30 - 20:30
Time: 18:30 - 20:30
Venue: Art of Move
Address: Górna Wilda 81
Organizer Name: Art of Move Dance Studio
Phone: +48 692-503-505