Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Damian Gogulski

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2011 roku. Poszukując swojego stylu przechodził przez takie techniki jak Salsa, Rueda de Casino, Bachata, a dwa lata później rozpoczął przygodę z Kizombą. To właśnie Angolskie rytmy Kizomby i Semby pokochał najbardziej i już po kilku miesiącach nauki został przyjęty do formacji tanecznej „Hot Steps”, tam jego rozwój taneczny i sceniczny nabrał tempa. W roku 2014 podczas Dance Fusion Festival miał zaszczyt tańczyć na jednej scenie z formacją Afrolatin Connection w ich choreografii i to od nich czerpie inspiracje taneczne. Kilkukrotnie brał udział w ALC World Hug Dance Project międzynarodowym projekcie tanecznym. Od 2018 roku bierze udział w World Kizomba Day. Jego największymi autorytetami tanecznymi są Ricardo Sousa, Bruno Sousa, Miguel Monteiro i Arnold Bunda. Swój warsztat taneczny nieustannie rozwija poprzez uczestnictwo w warsztatach, festiwalach i pokazach.