Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Agnieszka Agnes Kowalska

Założycielka Studia Tańca Art of Move.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2003 roku w jednej z warszawskich szkół gdzie pod okiem Arkadiusza Domagały stawiała pierwsze kroki w salsie LA. Pierwsza lekcja była momentem przełomowym, dzięki któremu zdała sobie sprawę, że taniec to jej prawdziwa pasja.

W 2005 roku przeprowadziła się do Poznania, gdzie od razu pojawiła się na salsowych parkietach i rozpoczęła pracę jako instruktor tańców latynoskich. To tu zrodziła się jej pasja do salsy kubańskiej, którą tańczy do dnia dzisiejszego. Wspólnie z przyjaciółmi tworzyła grupę taneczną „Barrio Latino” specjalizującą się w Rueda de Casino. Razem z grupą brała udział w wielu konkursach zarówno krajowych jak i międzynarodowych zdobywając najwyższe trofea. Cały czas rozwija swoje umiejętności taneczne regularnie uczestnicząc w kongresach salsowych w kraju i za granicą.

W 2007 roku postanowiła spróbować swoich sił na Krajowych Mistrzostwach IDO w tańcach par w kategorii „SALSA” gdzie wspólnie z Victorem Hugo Hormazabal Baeza zdobyła I miejsce. W 2009 roku brała udział jako instruktor tańców latynoskich na festiwalu Cubamemucho. Partnerka Giuseppe Jose Tano podczas II Festivalu Bachata Lovers w Warszawie w 2010r.