Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Agnieszka Algemissel

Agnieszka – z wieloletnim stażem tanecznym i instruktorskim (uczy od 2010 roku). Odpowiedzialna za stworzenie nurtu kizombowego i bachatowego w Poznaniu oraz jego rozwoju w Polsce. Wyszkoliła pokolenia świetnie tańczących ludzi w obydwu stylach, którzy następnie mogli stawiać własne kroki w dalszej eksploracji świata tanecznego.

Posiada wielorakie podłoże taneczne, takie jak: Salsa (LA, NY, Cuban), Bachata (Dominican, sensual), Kizomba & Semba, Afrohouse & Kuduro, Tradycyjne Tańce Afrykańskie, Jazz, Broadway, West Coast Swing.

Absolwentka szkoły muzycznej, której wiedza i doświadczenie, pozwala na szersze spojrzenie na role muzyki w tańcu, jej rozumieniu i interpretacji.
Ukończyła szereg treningów instruktorskich kizomby organizowanych przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie kizombowym, czyli AfrolatinConnection. We wrześniu 2015 roku ukończyła w Lizbonie „Semba Speciality Course” organizowany przez Maestre Pechu (nazywanego ojcem kizomby w Europie) oraz jego partnerkę Vanessę. Agnieszka ukończyla również trzy poziomy szkolenia dla instruktorów „Ginga Intensive Course”, gdzie wiedza skupiona była na tańcach i ruchach afrykańskich, w szczególności „ginga ladies”.

Nieustannie szkoli się i doskonali w różnych stylach, jednak jej pasją są zdecydowanie tańce Afrykańskie, zarówno tradycyjne jak i nowoczesne.

Agnieszka, razem z ówczesnym partnerem tanecznym od 2011-2015 roku prowadziła formację taneczną Hot Steps występującą na największych festiwalach i wydarzeniach w Polsce, a w latach 2013 – 2015 formację bachatową Ladies Project.

Od roku 2015 Agnieszka jest też certyfikowanym trenerem w międzynarodowym projekcie World Hug Dance Project, prowadząc zespoły w choreografiach AfrolatinConnection, Sousa Brothers, Fantastic 4, Paula Loreiro.

Od 2018 roku Agnieszka prowadzi własny ogólnopolski projekt Ginga Ladies Project Poland. Obecnie trwa druga edycja projektu.

Agnieszka – główne sukcesy:

– Afrolatin Connection Bootcamp Show 2014
– 1 miejsce Africadancar Poland 2014 & 2015 – reprezentacja Polski podczas międzynarodowych finałów Africadancar
– 1 miejsce Bachata Stars Poland 2011, reprezentacja Polski na Bachata Stars Europe, Grand Canaria 2011,
– 1 miejsce Afrocuban Festival w kategorii Kizomba 2012,
– 1 miejsce Konkurs Choreografii Salsowej w 2012 roku z formacją Combo Cubano.
– 1 miejsce Primavera Salsa Open w kategorii Salsa Show Style 2010 i 2011 z formacją Combo Cubano,
– Grand Prix Primavera Slasa Open 2011 z formacją Combo Cubano,
– 1 miejsce Konkurs Choreografii Salsowej w 2011 roku z formacją Combo Cubano,

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
AFRICAN EXPRESSION & GINGA
20.30
21.30
Poziom open
Aga
AFRICAN EXPRESSION & GINGAMożesz dołączyć od 22.07
KIZOMBA W PARACH
21.30
22.30
Poziom S2
Aga i Michał
KIZOMBA W PARACHMożesz dołączyć od 22.07

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
AFRICAN EXPRESSION & GINGA
20.30
21.30
Poziom open
Aga
AFRICAN EXPRESSION & GINGAMożesz dołączyć od 22.07
KIZOMBA W PARACH
21.30
22.30
Poziom S2
Aga i Michał
KIZOMBA W PARACHMożesz dołączyć od 22.07

Czwartek

No events available!