Vamula – warsztaty kizombowo – sembowe //11-12.01 – odbyły się
Noworoczne warsztaty z Vamula to już tradycja w naszym studio. Tak jak zapowiadaliśmy przyszły rok 2020 będzie rokiem wyjątkowym a to wszystko za sprawą jubileuszu jaki obchodzić będzie nasze studio. To właśnie warsztatami z Vamula chcemy rozpocząć całoroczny cykl weekendowych warsztatów z różnych styli.
Karolina i Łukasz znani pod nazwą VAMULA, tańczą razem od 2008 roku. Zanim wspólnie poznali gatunki, których obecnie uczą,
Łukasz trenował taniec towarzyski, a Karolina sambę.
Ich przygoda z kizombą zaczęła się w 2009 roku w warszawskiej szkole Montuno Aye oraz u światowej klasy profesorów. W kolejnych latach poznawali inne style taneczne, których obecnie uczą, takie jak semba, afro-house, kuduro, funaná.
W roku 2014 i 2015 kształcili się muzycznie i tanecznie na Wyspach Zielonego Przylądka i w Angoli.
=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====
➤INSTRUKTORZY: Łukasz i Dorota
➤PLAN (6H)
Sobota 11.01 (od 12:00 do 16:20)
1,5h Kizomba
1,5h Semba
1h Afrohouse
Niedziela 12.01 (od 12:00 do 14:10)
1h Swagg & Ginga solo
1h Semba Show
➤ KOSZT
★ cena dla 1 osoby:
I próg cenowy do 31.10 ➙ 140 zł
II próg cenowy do 30.11 ➙ 160 zł
III próg cenowy do 11.01 ➙ 180 zł
★ cena dla pary:
I próg cenowy do 31.10 ➙ 280 zł
II próg cenowy do 30.11 ➙ 320 zł
III próg cenowy do 11.01 ➙ 360 zł
Progi cenowe dotyczą daty wpłaty a nie wysłanego zgłoszenia.
➤ ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY
★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
W tytule przelewu prosimy wpisać: „WARSZTATY VAMULA 11-12.01”
★w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.
Warsztaty na poziomie średnio zaawansowanym/zaawansowanym.
* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.
Jeszcze kilka słów o prowadzących:
Największy wpływ na ich rozwój taneczny mieli: Paulo Cruz & Lanna Zamora, Bonifacio Mario Aurio, Gregorio Pires, Dúnia Pacheco.
W roku 2014 i 2015 kształcili się muzycznie i tanecznie na Wyspach Zielonego Przylądka i w Angoli.
W roku 2014 dostali się do ścisłego finału Mistrzostw Kizomby w Mediolanie „Áfricadançar –
7 edition Kizomba International Championship” – jako pierwsza para w historii polskiej kizomby. Zajęli w nim 8 miejsce na świecie.
Od 2014 roku aktywnie zaangażowani we współtworzenie jedynego w swoim rodzaju festiwalu „Afro-house & KuduroMania” odbywającego się w Warszawie, którego pomysłodawczynią i główną organizatorką jest Dúnia Pacheco.
Obecnie prowadzą regularne kursy kizomby i semby w Warszawie, a także liczne warsztaty w kraju i za granicą. Mają za sobą występy m.in. na: Semba no Pé w Lizbonie, Danca Kizomba Festival w Belgii, Vamolá Dance Festival w Szwecji, Oslo Kizomba Festiwal, Vilnius Kizomba Festival, Ginga w Hamburgu, Kizzmeting w Katowicach czy Warsaw Kizomba Festiwal.
Vamula stawia na taniec w oryginalnym wydaniu, respektując kulturę i muzykę krajów, z których one pochodzą.
W 2014 roku do składu Vamula dołączyła Dorota aka Dj Dotizinha. Zakochana w muzyce z krajów PALOP od 2008 roku. W kolejnych latach poznawała taniec i pogłębiała swoją miłość do kizomby, semby, kuduro, funany itd. w Polsce oraz na wielu zagranicznych festiwalach. Obecnie można ją spotkać za konsoletą w stołecznych klubów, oraz na wielu festiwalach w Polsce i za granicą.
Aby lepiej zrozumieć muzykę i jej historię uczęszczała na liczne wykłady oraz warsztaty dj’skie, poznawała kulturę od podszewki wyjeżdżając wielokrotnie do Portugalii, Wysp Zielonego Przylądka, a także do Angoli.
Od roku 2015 DJ Dotizinha prowadzi także zajęcia taneczne w ramach projektu Vamula.
Vamula to projekt stworzony z „pasji do tańca” przez ludzi, którzy go rozumieją, kochają i chcą dzielić się z innymi tym, co mają w sobie najlepszego.
Do zobaczenia w Art of Move.