Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Art of Move

DANCE STUDIO

  • to renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć. Znakomite efekty prowadzonych przez nas kursów tańca sprawią, że po ukończeniu nauki można zaskoczyć wszystkich na imprezie, oczarować na balu lub zachwycić podczas uroczystości weselnej.
  • zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych. W naszej szkole do dyspozycji tancerzy pozostaje profesjonalnie urządzona sala o powierzchni 120 m2. Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.
  • nie bez przyczyny nazywane jest pionierem na poznańskim rynku w takich technikach jak Salsa, Bachata, Kizomba czy Zouk. Dzieje się tak, nie tylko dzięki naszym instruktorom, ale również dzięki stałej współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi tancerzami, którzy, dzięki nam, chętnie odwiedzają Poznań. Oczywiście nie zamykamy się na inne techniki. W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 różnorodnych specjalistycznych zajęć.

Pomimo tego wszystkiego co robimy to i tak naszą szkołę tańca tworzycie Wy. Szkoła tańca Art of Move powstała dla Was, to Wy zachęcacie nas do dalszej pracy, to z Wami jesteśmy związani. W naszym studio poznajecie ludzi, z którymi łączy Was wspólny śmiech i łzy, wspólna praca i zabawa. Najważniejsze jest to, że codziennie ktoś nowy dołącza do tego grona, grona przyjaciół.

Nasze Atuty

LUDZIE

Olbrzymie grono uczestników naszych zajęć, warsztatów i eventów, których możesz zapytać o nasze zajęcia. Dołącz!

ZAKRES ZAJĘĆ

Szeroka oferta zajęć z różnych technik tanecznych, na różnych poziomach zaawansowania.

INSTRUKTORZY

Wykwalifikowana i utytułowana, stała kadra instruktorska oraz zapraszani mistrzowie w swoich stylach.

Miejsce

Przestronne miejsce do nauki tańca – w pełni wyposażona sala w dogodnej lokalizacji.

Formacje Taneczne

Możliwość dalszej realizacji Twojej pasji w zaawansowanych układach podczas występów estradowych.

Wyjazdy

Wspólne wyjazdy na polskie i zagraniczne warsztaty taneczne.

Nasi Partnerzy w biznesie, promocji, firmy zaprzyjaźnione i te które z całą odpowiedzialnością rekomendujemy.