Warsztaty dla Zakochańców – bachata i kizomba // 15.02 – odbyły się

INSTRUKTORZY: KINGA I MACIEJ // BASIA I DAMIAN
OKAZJA: 💃🕺♥️💕🌹WALENTYNKI💃🕺♥️💕🌹

Miłość – złożone, trudne do zdefiniowania zjawisko, często utożsamiane z uczuciem. Zwykle jest okazywana przez próby uszczęśliwiania kochanej osoby. Każdy z nas chce zrozumieć czym jest miłość i do pewnego stopnia większość z nas wie o miłości całkiem sporo.

Dlatego chcemy pomóc Wam zrozumieć naszą miłość do tańca pokazując czym jest BACHATA I KIZOMBA. Ponieważ jesteśmy ekspertami od uwalniania endorfin, na Wasze ręce przekazujemy idealne wydarzenie dla ZAKOCHAŃCÓW i nie tylko ♥️

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====

➤TERMIN: 15.02.2020 (sobota)
➤MIEJSCE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: dla początkujących

➤PROGRAM:
★ BACHATA 2H (11:00-13:00)
★ KIZOMBA 2H (13:15-15:15)

➤CENA:
★ TYLKO BACHATA: 60 zł od osoby
★ TYLKO KIZOMBA: 60 zł od osoby
★ OBIE GRUPY: 100 zł od osoby

➤ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY
★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇DANE DO PRZELEWU⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: "WARSZTATY DLA ZAKOCHAŃCÓW 15.02”
★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej parze.

Kilka słów o technikach:

Bachata - to rodzaj muzyki i tańca, powstały na przedmieściach Santo Domingo z połączenia dominikańskiego merengue oraz kubańskiego bolero. Rytmiczna, gitarowa muzyka w powiązaniu ze zmysłowym ruchem ciała oraz bliskim kontaktem partnerów tworzy niezwykle zjawiskową kompozycję.
Bachata jest tańcem ulicznym (socjalnym), nie skupia się więc na idealnych liniach w ciele, ani kątach układania stóp czy rąk. Kluczem do jej poznania i opanowania jest nauka prowadzenia oraz podążania, czyli swego rodzaju niewerbalnej komunikacji obojga tancerzy. Charakter tańca zależy wyłącznie od partnerów i może przyjąć zarówno formę szalonej zabawy, jak i delikatnej, intymnej gry.
Na przestrzeni lat, bachata ewoluowała zarówno muzycznie, jak i tanecznie, z tradycyjnego stylu dominikańskiego do jego unowocześnionych form – bachata moderna, bachata urbana, bachata sensual, przebywając daleką drogę z Dominikany do USA, a następnie przez ocean do Europy, by znaleźć się również w naszym studio w formie kursu, na który serdecznie zapraszamy.

Kizomba - styl tańca stworzony w Angoli w latach '70. W Angoli ten styl jest tak popularna jak salsa na Kubie czy bachata na Dominikanie, a tańczy się go w sposób zmysłowy, delikatny i w bardzo bliskim trzymaniu. W prowadzeniu Kizomba przypomina tango z wyraźnym podziałem ról partnerki i partnera. co w rezultacie tworzy emocjonalny koktajl jakiego nie można zaznać w żadnym innym stylu. Muzyka zrodziła się z połączenia dwóch stylów: semby (prekursora samby) i zouk, poprzez dodanie nowoczesnych rytmów. Od niedawna pojawia się na salsowych parkietach równie często jak bachata czy cha cha cha i z roku na rok ma coraz większe grono zwolenników.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj