Pierwszy taniec dla narzeczonych – warsztaty 14.03 – odwołane

Drodzy Kursanci, zdecydowaliśmy się odwołać warsztaty. O nowym terminie poinformujemy Was niebawem.

Pierwszy taniec to jeden z nielicznych pierwszych razów, kiedy mamy nasze WIELKIE 5 minut i na moment stajemy się gwiazdami parkietu. Ale jak przygotować się, aby nie było sztywno i bez stresu?

Wiele par nie może sobie pozwolić na regularny kurs tańca, dlatego proponujemy intensywny kurs weekendowy podczas którego poznacie podstawowe kroki najbardziej popularnych technik tanecznych. Dzięki temu będziecie wiedzieli w której technice czujecie się swobodnie.

Co potem? Po warsztatach, które proponujemy będzie możliwość umówienia się na zajęcia indywidualne podczas, których wspólnie z instruktorem stworzycie swój wymarzony pierwszy taniec.

-----INFO ORGANIZACYJNE-----

➤TERMIN: 14 marca 2020 (sobota)
➤CZAS: 12:00-15:15
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤CENA: 80 zł - 3h zajęć (cena dotyczy jednej osoby)
➤POZIOM: podstawowy
➤INSTRUKTOR: Dominika Jasik
➤ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zapisy wyłącznie w parach.

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

Agnieszka Kowalska
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: "PIERWSZY TANIEC 14.03"

Kilka słów o instruktorce:

Dominika Jasik - absolwentka kierunku Taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Reprezentowała takie kluby tańca towarzyskiego jak: „Feniks” Krotoszyn, „Botafogos” Kalisz oraz Centrum Tańca Wypych Kalisz. Do jej największych osiągnięć należy zdobycie w 2005 roku V-ce Mistrzostwa Polski w 10 tańcach oraz drugiego V-ce Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Junior I. Ponadto jest wielokrotną finalistką turniejów tańca z cyklu Grand Prix Polski w tańcach standardowych, w których posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Specjalizuje się w tańcu towarzyskim i użytkowym, ale bliskie jej sercu są również takie techniki jak salsa i bachata. Jednak jej nową taneczną miłością jest Tango Argentino, którego pierwsze kroki stawiała przebywając na półrocznym stypendium w Turynie w 2014 roku, a po powrocie do Polski stara się regularnie uczestniczyć w Milongach. Grała główną rolę – Baby – w spektaklu Dirty Dancing Music&Dance Show

Dominika jest miłośniczką sportu, kocha podróże i nie boi się wyzwań. Jej życiowym motto jest: „Przejść przez życie tanecznym krokiem”.

* Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Brak komentarzy.

Skomentuj