Ladies Ginga w dwupaku – Gosia & Aga // 28.09 – odbyły się

Takiego połączenia w naszej warsztatowej karierze jeszcze nie było! Dwie taneczne osobowości w jednym miejscu.

Gosia Poręba & Agnieszka Algemissel w Art of Move ♥

>>>>> INFO ORGANIZACYJNE <<<<<

TERMIN: 28.09.2019

CZAS: 16:00-20:15 (4h z małą przerwą na oddech)

GDZIE: ul. Górna Wilda 81

KOSZT:

★ cena dla 1 osoby: 80 zł (płatność do 14.08)
★ cena dla 1 osoby: 100 zł (płatność do 28.09)
★ podany termin dotyczy daty płatności a nie zapisu

POZIOM: poziom open (znajomość kizomby min. 6 miesięcy)

PROGRAM:
1h ginga roots
2h impove your ginga
1h afrohouse ladies

>>>>> ZAPISY <<<<<

Wyślij nam swoje zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

PŁATNOŚĆ: Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

!!!! ⬇⬇⬇UWAGA NOWY NR KONTA⬇⬇⬇ !!!!
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: "LADIES GINGA 28.09""

*W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

[gallery_bank type="images" format="masonry" title="true" desc="false" responsive="true" animation_effect="bounce" album_title="true" album_id="92"]

Nasze Ginga Ladies:

Gosia Poręba - Brzezińska - osoba, która mimo wieloletniej już (od 2006 roku) przygody z sembą i kizombą nie może przestać tańczyć, uczyć się i rozwijać zgłębiając tajniki tego tematu. A co odkryje i czego się nauczy - stara się przekazywać innym, tak aby jak najwięcej osób mogło i chciało zrozumieć fenomen tych tańców i głębię ładunku kulturowego i emocjonalnego, który ze sobą niosą.
Ma za sobą wiele festiwali i warsztatów w Polsce i za granicą. Nieustannie jeździ i szkoli się, doceniając każdą godzinę zajęć. Za najcenniejsze uważa serię kursów specjalistycznych odbytych w Lizbonie pod marką: Mestre Petchu i Vanessy Carvalho (Kizomba&Semba, Kizomba Specialty, Semba Specialty, Kuduro&Afro House, Ladies Ginga level 1 i 2), regularne zajęcia z Dunią Pacheco oraz wyjazd do Angoli.
Na co dzień działa w Warszawie w Abra Studio, weekendowo tańczy i naucza w parze z Jakubem Pyrasem (duet pyras/poręba), sezonowo "choreografuje". Zawodowo nauczyciel angielskiego, w wolnym czasie nałogowo podróżuje, robi zdjęcia i tańczy!

Agnieszka Algemissel - z ponad 10-letnim stażem tanecznym, i ponad 7- letnim stażem instruktorskim, odpowiedzialna za stworzenie nurtu kizombowego i bachatowego w Poznaniu oraz jego rozwoju w Polsce. Wyszkoliła pokolenia świetnie tańczących ludzi w obydwu stylach, którzy następnie mogli stawiać własne kroki w dalszej eksploracji świata tanecznego.

Posiada wielorakie podłoże taneczne, takie jak: Salsa (LA, NY, Cuban), Bachata (Dominican, sensual), Kizomba & Semba, Afrohouse & Kuduro, Tradycyjne Tańce Afrykańskie, Jazz, Broadway, West Coast Swing. Absolwentka szkoły muzycznej, której wiedza i doświadczenie pozwala na szersze spojrzenie na role muzyki w tańcu, jej rozumieniu i interpretacji.

Ukończyła szereg treningów instruktorskich kizomby organizowanych przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w świecie kizombowym, czyli AfrolatinConnection. Występowała również z nimi wielokrotnie na scenie. We wrześniu 2015 roku ukończyła w Lizbonie „Semba Speciality Course” organizowany przez Maestre Pechu (nazywanego ojcem kizomby w Europie) oraz jego partnerkę Vanessę. Nieustannie szkoli się i doskonali w różnych stylach, jednak jej pasją są zdecydowanie tańce Afrykańskie, zarówno tradycyjne jak i nowoczesne.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy

Brak komentarzy.

Skomentuj