Duda & Kati – warsztaty bachatowe // 21-22.03 – odwołane

Drodzy Tancerze, z uwagi na zaistniałą sytuację postanowiliśmy odwołać wydarzenie. Wszystkie informacje otrzymacie drogą mailową.

Niezwykła energia, wieloletnie doświadczenie z różnych stylów tańca, niepowtarzalna charyzma, a wszystko doprawione ogromną dawką dobrego humoru. A mowa o Duda & Kati - Bachata
Przyjęli od nas zaproszenie i w marcu 2020r. zawitają po raz pierwszy do Poznania.

Prowadzili warsztaty w wielu miastach Polski i Europy oraz zajęcia na największych międzynarodowych festiwalach m.in. El Sol Warsaw Salsa Festival i All Stars Festival w Budapeszcie.

>>>>>INFO ORGANIZACYJNE<<<<<

➤TERMIN: 21-22.03.2020
➤CZAS: 12:00-15:15 (3h z małą przerwą na oddech w sob. i nd)
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81

➤KOSZT:
I próg cenowy do 30.11 ➙ 140 zł os
II próg cenowy do 31.01 ➙ 160 zł os
III próg cenowy do 29.02 ➙ 180 zł os
IV próg cenowy do 21.03 ➙ 200 zł os
★Progi cenowe dotyczą daty wpłaty a nie wysłanego zgłoszenia.

➤ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY

★W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie (tej samej płci).

➤PŁATNOŚĆ: Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

DANE DO PRZELEWU:
Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: "DUDA & KATI 21-22.03""

➤PROGRAM:
info wkrótce

➤POZIOM: średnio zaawansowany // zaawansowany

BIO NASZYCH GOŚCI:
Maciek Duda:

Tancerz, muzyk, choreograf - przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat. Mieszkając w Hiszpanii rozwijał swoje umiejętności pod okiem największych gwiazd świata. Swoją instruktorską karierę rozpoczął w szkole tańca „The Salsa Kings” w Gdyni. W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego "Taniec Życia" emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. Znany jest ze swojej charyzmy oraz prostego sposobu przekazywania wiedzy, dlatego zapraszany jest na liczne festiwale i warsztaty w Polsce jak i za granicą.

Kata Okuszko - Kati:

Dwukrotna zwyciężczyni międzynarodowego konkursu Bachata Social Competition z 2016 i 2017 roku oraz nagrody publiczności. Występowała w teatrze ("My fair lady"), telewizji (Eurowizja, "Jaka to melodia"), na koncertach ("Festiwal muzyki lat 90'", "Kabareton"), oraz w wielu reklamach, teledyskach i przy innych eventach. Tańczy od 9 roku życia, a szerokie doświadczenie taneczne (taniec towarzyski, tango argentyńskie) pozwala jej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego kursanta . Aktualnie uczy w Warszawie, gdzie również prowadzi swoją damską formację BachataMe project.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy <3

Brak komentarzy.

Skomentuj