Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

De Los Santos – weekend dominikański // 04-05.01 Art of Move – odbyły się

De Los Santos – weekend dominikański // 04-05.01 Art of Move – odbyły się

INSTRUKTORZY:
ZOSIA & CRISTIAN DE LOS SANTOS
️🎊️🎉️🎈BIRTHDAY EDITION️🎊️🎉️🎈

🌴🌴🌴 Dominikański Weekend z De Los Santos🌴🌴🌴

Powtórka warsztatów z Santosami? Tak, to możliwe, zwłaszcza, że od lutego przeprowadzają się na Dominikanę i to ostatnia szansa aby popląsać z nimi na naszym parkiecie.

Po okresie świąteczno sylwestrowym na pewno będziecie spragnieni tańca a za sprawą naszych gości sprawimy, że poczujecie się jak na wakacjach w tropikach.

Zofia i Cristian De los Santos to polsko-dominikańskie małżeństwo promujące kulturę Republiki Dominikany w Polsce. Są prawdziwymi pasjonatami tego kraju, zafascynowanymi wieloma aspektami kultury dominikańskiej. Podczas swoich kursów i warsztatów przekazują wiedzę nt. bardzo istotnej części tożsamości Dominikańczyków, czyli muzyki i tańca. Dlatego nie obawiajcie się niezliczonej ilości skomplikowanych footworków.

====== INFO ORGANIZACYJNE ======

➤TERMIN: 04-05.01.2020
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤KOSZT:
★ I próg cenowy (płatność do 30.11):
bachata 150 zł (6h)
————————–———————
★ II próg cenowy (płatność do 04.01):
bachata 180 zł (6h)

➤POZIOM: otwarty (znajomość bachaty min. 6 m-cy)

➤ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY

★Progi cenowe dotyczą daty wpłaty a nie wysłanego zgłoszenia.

★Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

DANE DO PRZELEWU
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „Weekend dominikański 04-05.01”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

====================================
Kilka słów o DE LOS SANTOS:

Cristian De los Santos Gonzalez – Dominikańczyk z krwi i kości, we wszystkim co robi tryska karaibską radością i pozytywnym podejściem do życia. Już od urodzenia, jak każdy Dominikańczyk, żył w otoczeniu rozbrzmiewających wszędzie rytmów karaibskich. Bachaty i merengue nauczył się w domu i na ulicy. W 2017 wraz z żoną stworzył „De los Santos Project”, który ma na celu przybliżanie Polakom wiedzy o Dominikanie, o jej różnorodnej kulturze i fascynującej historii, popularyzowanie oraz promowanie dominikańskiego dziedzictwa kulturowego (w tym tańca i muzyki – bachaty i merengue) poprzez organizację różnego rodzaju wydarzeń kulturowych i artystycznych.

Zofia De los Santos-Gonzalez – swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 4 lat. Naukę tańca zaczęła od baletu, następnie przyszedł czas na taniec towarzystki, a później salsę. Na swojej tanecznej drodze zawsze dążyła do stylu jak najbardziej swobodnego, naturalnego i przy tym kobiecego, który ostatecznie odnalazła w tańcach karaibskich – salsie, merengue i bachacie. Uczęszczała na zajęcia praktycznie do wszystkich krakowskich szkół tanecznych, które oferowały tego typu zajęcia. W późniejszym czasie szkoliła się podczas swoich wielokrotnych pobytów na Dominikanie. Wraz z Cristianem prowadzi zajęcia z bachaty i merengue oraz poświęca się promocji kultury Republiki Dominikany w Polsce.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy.