Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Bachata Ladies Handwork // 01.12 warsztaty – odbyły się

Bachata Ladies Handwork // 01.12 warsztaty – odbyły się

Zmysłowy i elegancko wykończony ruch to nieodłączny element kobiecego stylingu. Mowa oczywiście o rękach, czyli najmniejsze, a jak bardzo ważne w damskim ruchu 🙂

Jak ozdobić każdy krok i wykończyć każdy ruch, by nadać swojemu tańcu czaru i miękkości, a przy tym zgrabnie nie zaburzyć niecnych planów figurowych partnerowi na parkiecie?

Oto warsztaty dla bachatowych Pań na każdym poziomie, z Maria Dobrowolska, która gwarantuje Wam przysłowiowe krew, pot i łzy😂 czyli intensywną, lecz skuteczną, pracę nad techniką tańca, tym razem z naciskiem na rączki w różnych kombinacjach i płaszczyznach 🙂

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====
TERMIN: 01.12.2019
GODZINA: 12:00 – 15:15
KOSZT: 60 zł
ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat.
★ płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „BACHATA LADIES 01.12”

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Warsztaty na poziomie otwartym.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy.