Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Babsky Projekt – warsztaty latino dla Pań // 26.09 – odbyły się

Babsky Projekt – warsztaty latino dla Pań // 26.09 – odbyły się

Brakuje Wam ruchu? Macie ochotę zrobić coś dla siebie? Mamy dla Was taneczną propozycję przygotowaną przez naszą instruktorkę Dominikę Jasik. Latino to szeroki wachlarz technik, jednak my skupimy się tym razem na: SAMBIE I RUMBIE ♥

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla tańczących, jak i jeszcze nie tańczących Pań, wszystkich pragnących odnaleźć swój styl.

—– INFO ORGANIZACYJNE —–

🍁KIEDY: 26.09.2020 (sobota),
🍁GODZINA: 11:00-14:10 (3h z krótką przerwą na oddech)
🍁GDZIE: ul. Górna Wilda 81
🍁CENA: 70zł
🍁POZIOM: poziom open
🍁PROGRAM: 1,5h samba —> 1,5h rumba

—– ZAPISY —–

Wyślij zgłoszenie: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

⬇⬇⬇DANCE DO PRZELEWU⬇⬇⬇
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560

W tytule przelewu prosimy wpisać: „BABSKY PROJEKT 26.09”

W przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

Kilka słów o Dominice:

Absolwentka kierunku Taniec w kulturze fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Reprezentowała takie kluby tańca towarzyskiego jak: „Feniks” Krotoszyn, „Botafogos” Kalisz oraz Centrum Tańca Wypych Kalisz. Do jej największych osiągnięć należy zdobycie w 2005 roku V-ce Mistrzostwa Polski w 10 tańcach oraz drugiego V-ce Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Junior I. Ponadto jest wielokrotną finalistką turniejów tańca z cyklu Grand Prix Polski w tańcach standardowych, w których posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Specjalizuje się w tańcu towarzyskim i użytkowym, ale bliskie jej sercu są również takie techniki jak salsa i bachata. Jednak jej nową taneczną miłością jest Tango Argentino, którego pierwsze kroki stawiała przebywając na półrocznym stypendium w Turynie w 2014 roku, a po powrocie do Polski stara się regularnie uczestniczyć w Milongach.

Grała główną rolę – Baby – w spektaklu Dirty Dancing Music&Dance Show

Dominika jest miłośniczką sportu, kocha podróże i nie boi się wyzwań. Jej życiowym motto jest: „Przejść przez życie tanecznym krokiem”.

Do zobaczenia w Art of Move.