Radosław Wojtyła

Radosław Wojtyła wspólnie z Marysia Dobrowolska  są wychowankami Agnieszki Algemissel i Pawła Zwanziga. Tancerze formacji Hot Steps, dzieci szkoły Art of Move.

Taniec przed kilkoma laty połączył ich w parę, jak się później okazało - nie tylko na parkiecie. Dzięki temu szczególną uwagę zwracają na odpowiedni kontakt i możliwość wyrażania emocji.

Pomimo przelotnych romansów z różnymi stylami, poczynając od tańca towarzyskiego, przez różne odmiany jazzu (Maria przez 2 lata tańczyła w formacji broadway'owej), po zouka i afrohouse, ich specjalnością pozostają techniki z grupy sensual - bachata i kizomba.
Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła wciąż wzbogacają swoje umiejętności i doświadczenie, przez udział w licznych warsztatach, występy z formacją, a także samodzielną pracę u podstaw.

Maria Dobrowolska i Radosław Wojtyła - video

Facebook Posts

Amigos,
w piątek ostatnia szansa na Sensual Team of Kiko & Christina - otwarty trening 18.10 i 25.10. 🙂 To nasz drugi trening i ostatni z otwartych, dla chcących wypróbować temat. 🙂 Od listopada zamykamy grupę i trenujemy do lutego 2020. 🙂 A następnie ogrzewamy się w blasku reflektorów przez kolejne pół roku w różnych miejscach PL i nie tylko. 😉
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku