Maria Dobrowolska

Wiele lat przetańczonych w poszukiwaniu ukochanego stylu, pozwoliły Marii na romanse z różnymi technikami, takimi jak: kizomba, jazz, reggaeton, salsa czy zouk. Do dziś jest kursantką różnych technik w Art of Move, by wzbogacać swój warsztat taneczny, czerpać inspiracje i rozwijać się, ale również, by wczuć się w rolę swoich podopiecznych i jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania od instruktorów.

Maria i jej partner taneczny, Radosław Wojtyła swoją taneczną karierę w parze rozwijali głównie pod skrzydłami Art of Move. Choć wspólnie przemierzali rozmaite ścieżki stylów tanecznych, to bachata skradła ich serce, przez co z pasją nieustannie szkolą się w tym kierunku. Bachata według nich to najprzyjemniejszy taniec dla par, gdzie nikomu się nie śpieszy, i w którym najważniejszy jest kontakt i dopasowanie partnerów.

Maria uważa, że każda tancerka powinna chcieć wypracować swój własny styling oparty na dobrej bazie technicznej, dlatego swoje kursantki szkoli przede wszystkim z izolacji, koordynacji i dynamiki ruchów. Nie lubi narzucać i odtwarzać, uwielbia inspirować i wydobywać z kursantów pewność siebie, kreatywność i przyjemność tańca.

[gallery_bank type="images" format="masonry" title="true" desc="false" responsive="true" animation_effect="bounce" album_title="true" album_id="52"]

Facebook Posts

4 days ago

Maria y Radek Bachata Poznań

Jak co czwartek, szykujemy dla Was 2h fajnych zajęć 😍

🎶 20:00 Bachata solo Bodymovement & Musicality
🎶 21:00 Bachata w parach (zapisy też w parach 😄)

Można dołączyć do grup!
Napisz do nas priv 💪

💃 Selena Gomez - Lose to you love me (DJ Tronky bachata french remix)
... Zobacz więcejDalej

Zobacz na Facebooku