Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

[row][span4]

12295220_10206980241917207_1448218608_o

[/span4][span8]

Każdy kurs trwa 4 tygodnie (4 spotkania raz w tygodniu) zawsze tego samego dnia o tej samej porze. Zapisując się na konkretny kurs nasz tancerz otrzymuje karnet potwierdzający udział w kursie.

Jeśli nie możesz się zdecydować na jakiś kurs możesz skorzystać z opcji KARNET OPEN, który umożliwia skorzystania z kilku technik.

KARNET OPEN – 8 wejść (do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca) – koszt 160 zł.

Karnety OPEN obowiązują wyłącznie na zajęcia solowe typu: balet, ladies latino, stretching, technika jazzowa  (dotyczy zajęć solowych oznaczonych POZIOM OTWARTY i POZIOM P1).

Chcesz sprawić komuś prezent w postaci zaproszenia na kurs tańca? Nic prostszego! Napisz do nas a my przygotujemy elegancki karnet. Zaproszenie nie musi zawierać konkretnej techniki, może o tym zdecydować osoba, której podarujesz zaproszenie (3 m-ce na wykorzystanie karnetu – nie dotyczy karnetów open).

 

[/span8][/row]