Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Zouk premovements – poziom S // 09.03

Zouk premovements – poziom S // 09.03


Na zajęciach skupimy się na aspektach poprawiających feeling oraz płynność tańca. Na podstawie praktycznych, krótkich układów wyćwiczymy między innymi nawyk przygotowywania się przed ruchem, co pozwoli na „miękkie” wchodzenie w każdą kolejną figurę. Zajęcia przeznaczone dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych Zoukeros, chcących od tańca czegoś więcej niż tylko wyuczonych schematów.

====== INFO ORGANIZACYJNE ======
➤TERMIN: 09 marca 2021 (wtorek) godz. 21:30
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: poziom średnio zaawansowany
➤INSTRUKTOR: Beata Grembowska i Paweł Białecki

Ilość miejsc w grupie ograniczona.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy

ZAPISZ SIĘ NA ZOUK PREMOVEMENTS – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ