Zouk dla początkujących // 16.02

Zdecydowanie za długo nie było u nas grupy zoukowej dla początkujących, a ponieważ obecne mają się dobrze i prężnie pokonują kolejne poziomy wtajemniczenia postanowiliśmy znaleźć dla Was nowy termin.

====== INFO ORGANIZACYJNE ======

➤TERMIN: 16.02.2020 godz. 21:00
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: P1 dla początkujących
➤ZAPISY: FORMULARZ REJESTRACYJNY
➤INSTRUKTORZY: Julia Kwaśnikowska i Maciej Czarnecki

Julia i Maciej to instruktorzy, którzy z naszym studio związani są od wielu lat. Kojarzeni są przede wszystkim z zoukiem, ale ich doświadczenie taneczne to solidny fundament wielu technik w których się szkolili.

Na czym polega ZOUK i skąd się wywodzi? Krótkie info poniżej:

Jego korzeni należy szukać na słonecznych, karaibskich wyspach, zaś samo słowo pochodzi od kreolskiego słowa oznaczającego zabawę, imprezę. Zouk brazylijski wywodzi się z Lambady. Obecnie na świecie najbardziej popularne i tańczone są dwa style Zouka: Porto Seguro i Rio Zouk. Charakteryzuje się przede wszystkim bliskim prowadzeniem w podstawowych krokach rozpoczynającym się od ruchu bioder. Sprawia to, że taniec jest bardzo zmysłowy i wymaga od partnerów wsłuchania się w rytm i ruch swoich ciał. Muzyka jest wyjątkowo hipnotyzująca, szczególnie wobec charakterystycznego rytmu przypominającego bicie serca i wpada na długo w ucho.

Nie zwlekajcie z zapisami bo ilość uczestników na zajęciach ograniczona.

Zapraszamy

Brak komentarzy.

Skomentuj