Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Tarraxinha – intensywne zajęcia // 20.09 – brak miejsc – odbyły się

Tarraxinha – intensywne zajęcia // 20.09 – brak miejsc – odbyły się

Miłośników angolskich klimatów w Poznaniu jest wielu, dlatego postawiliśmy przygotować 2-godzinne intensywne spotkanie poświęcone ruchowi tarraxha w kizombie.

Muzycznie wywodzi się z kuduro i bardzo rzadko robi się tu kroki a większość ruchu w tańcu polega na bodymovemencie prowadzonym z klatki piersiowej i brzucha. Wszystkim którym kizomba jest bliska sercu na pewno ta propozycja nie będzie obojętna.

>>>>> INFO ORGANIZACYJNE <<<<<

👣TERMIN: 20.09.2019 (piątek)
👣CZAS: 19:00-21:00 (2h)
👣GDZIE: ul. Górna Wilda 81
👣KOSZT: 40 zł lub karta multisport plus za każdą godzinę zajęć.
Karta fitprofit i ok system // dopłata 30 zł.
👣INSTRUKTORZY: Agnieszka Algemissel i Damian Gogulski
👣POZIOM ZAAWANSOWANIA: open
👣ZAPISY: BRAK MIEJSC. GRUPA ZAMKNIĘTA.
Aby zapisać się w parze wyślijcie dwa osobne zgłoszenia.

PŁATNOŚĆ: Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje kolejność wpłat. Płatności można dokonać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:

UWAGA NOWY NR KONTA
Art of Move Dance Studio Agnieszka Kowalska
14 1090 1359 0000 0001 3466 0560
Ul.1-go Maja 12/4
19-400 Olecko
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Tarraxinha 20.09″

★ W przypadku rezygnacji z zajęć wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie”

★Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.