Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Taniec użytkowy dla początkujących // 19.01

Taniec użytkowy dla początkujących // 19.01


Taniec użytkowy, powszechnie znany również jako „dwa na jeden” czy discofox cieszy się ogromnym zainteresowaniem, i absolutnie nas to nie dziwi, gdyż taniec jest prosty a okazji do jego wykorzystania jest wiele.
Już w grudniu zapraszamy na nowiutką grupę dla osób początkujących.

====== INFO ORGANIZACYJNE ======
➤TERMIN: 19.01. 2021 (wtorek) godz. 20:15
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: poziom podstawowy
➤INSTRUKTOR: Dominika Jasik

Zapisy wyłącznie w parach.
Ilość miejsc w grupie ograniczona.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

Zapraszamy

ZAPISZ SIĘ NA TANIEC UŻYTKOWY – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ