Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Taniec towarzyski w parach dla początkujących // 17.01

Taniec towarzyski w parach dla początkujących // 17.01


Wywodzi się z tańców salonowych i zabaw ludowych, które tańczono dla rozrywki przez klasy wyższe na początku XX w. Pomimo różnicy w pochodzeniu, charakterze, schematach ruchów czy muzyce poszczególnych tańców, najważniejsza jest współpraca i zrozumienie pomiędzy partnerami podczas tańca. W skład Tańca Towarzyskiego wchodzi 10 różnych tańców: standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep) oraz latynoamerykańskie (samba, jive, cha cha cha, pasodoble, rumba). ‘Standard’ to elegancja ruchów, kurtuazja i dostojne pozy. Temperament, zmysłowość i gorące rytmy charakteryzują ‘Łacinę’.

START: 17 stycznia (wtorek) godz. 21:30
INSTRUKTOR: Łukasz Głowacki

Zapisy wyłącznie w parach.
Ilość miejsc w grupie ograniczona.

ZAPISZ SIĘ NA TANIEC TOWARZYSKI – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ