Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Taniec towarzyski dla początkujących // 23.07

Taniec towarzyski dla początkujących // 23.07


Chcecie zacząć swoją przygodę z tańcem, ale nie wiecie co wybrać? Zapraszamy na TANIEC TOWARZYSKI dla początkujących. Poznacie podstawy technik wchodzących w jego skład i stopniowo będziecie poszerzać zdobytą wiedzę na kolejnych poziomach.

Wywodzi się z tańców salonowych i zabaw ludowych, które tańczono dla rozrywki przez klasy wyższe na początku XX w. Pomimo różnicy w pochodzeniu, charakterze, schematach ruchów czy muzyce poszczególnych tańców, najważniejsza jest współpraca i zrozumienie pomiędzy partnerami podczas tańca.

W skład Tańca Towarzyskiego wchodzi 10 różnych tańców: standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep) oraz latynoamerykańskie (samba, jive, cha cha cha, pasodoble, rumba). ‘Standard’ to elegancja ruchów, kurtuazja i dostojne pozy. Temperament, zmysłowość i gorące rytmy charakteryzują ‘Łacinę’.

START: 23 lipca (wtorek) godz. 20:30

INSTRUKTOR: Mikołaj Danielewicz

ZAPISZ SIĘ NA TANIEC TOWARZYSKI – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ