Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Taniec towarzyski w parach dla początkujących P1 // 18.01

Taniec towarzyski w parach dla początkujących P1 // 18.01


Taniec towarzyski cieszy się w naszym studio dużym powodzeniem. Każdy poziom to 4 spotkania z możliwością kontynuowania nauki na wyższych poziomach.

Wywodzi się z tańców salonowych i zabaw ludowych, które tańczono dla rozrywki przez klasy wyższe na początku XX w.  Pomimo różnicy w pochodzeniu, charakterze, schematach ruchów czy muzyce poszczególnych tańców, najważniejsza jest współpraca i zrozumienie pomiędzy partnerami podczas tańca. W skład Tańca Towarzyskiego wchodzi  10 różnych tańców: standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep) oraz latynoamerykańskie (samba, jive, cha cha cha, pasodoble, rumba). ‘Standard’ to elegancja ruchów, kurtuazja i dostojne pozy. Temperament, zmysłowość i gorące rytmy charakteryzują ‘Łacinę’.

ZAPISY NA KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO PRZYJMUJEMY TYLKO W PARACH.

Start kursu: 18 stycznia godz. 18:30

Instruktorka: Dominika Jasik

ZAPISZ SIĘ NA TANIEC TOWARZYSKI – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ