Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Salsa Cubana w parach dla początkujących // 03.02

Salsa Cubana w parach dla początkujących // 03.02


Taniec to nie tylko sposób, by zachować świetną figurę. To również świetna okazja, by wyrwać się z monotonii codziennych obowiązków.
Kiedy szukamy dla siebie jakiejś formy aktywności, zwykle zastanawiamy się co sprawi nam najwięcej radości. A tak się składa, że taniec… to czysta radość! Dlatego tuż po Nowym Roku zapraszamy Was na kurs SALSY CUBANY DLA POCZĄTKUJĄCYCH.

=====INFORMACJE ORGANIZACYJNE=====
➤ TERMIN: 03 lutego 2021 godz. 20:15
➤ INSTRUKTOR: Zuzanna Gumpert i Konrad Kucharski
➤ POZIOM ZAAWANSOWANIA: poziom podstawowy

Kurs obejmuje 4 spotkania z możliwością kontynuowania nauki na wyższych poziomach.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

ZAPISZ SIĘ NA SALSA CUBANA – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ