Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Salsa cubana w parach dla początkujących // 07.08

Salsa cubana w parach dla początkujących // 07.08


Zapraszamy na kurs salsy kubańskiej dla początkujących, który rusza już w te wakacje! To idealna okazja, aby nauczyć się dynamicznego i pełnego pasji tańca, który podbił serca ludzi na całym świecie.

Czym jest salsa cubana? Krok podstawowy jest krokiem chodzonym, co powoduje, że tancerze poruszają się po całym parkiecie. Ten styl odznacza się również efektownymi figurami z zaplataniem rąk, tzw. „węzły kubańskie”, co powoduje bliski kontakt partnerów w tańcu oraz charakterystycznymi ruchami ciała, które oparte są na izolacji ciała. W tym stylu salsy oprócz określonych kroków jednym z najważniejszych elementów jest improwizacja, dlatego każdy może dołożyć do niej coś od siebie. Ważnym elementem salsy kubańskiej jest Rueda de casino. Jest to zabawa, polegająca na tańczeniu w kole, przez nieokreśloną ilość par.

START: 07 sierpnia (środa), godz. 21:30

INSTRUKTORZY: Ula Michna i Michał Mroczkowski

ZAPISZ SIĘ NA SALSĘ CUBANĘ – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ