Dance Studio

Art of Move

Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć.  Szkoła tańca Poznań Art Of Move zapewnia naukę tańca dla młodzieży i dorosłych w postaci zajęć stacjonarnych lub cyklicznych warsztatów weekendowych.

Każdy kurs tańca z naszej oferty to połączenie treningu i dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć mogą poświadczyć, że inna szkoła tańca w Poznaniu nie gwarantuje takiej satysfakcji.

Salsa cubana – poziom średnio zaawansowany // 03.03

Salsa cubana – poziom średnio zaawansowany // 03.03


Wiemy, że tęsknicie za gorącymi kubańskimi rytmami. Niewiele jest teraz okazji, aby potańczyć, zatem mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Zapraszamy już na początku lutego na kurs salsy na poziomie średnio zaawansowanym! Masz poziom podstawowy już za sobą? A może miałeś długą przerwę w tańcu? Chcesz odświeżyć figury, które poszły gdzieś w zapomnienie? Dołącz do nas!

====== INFO ORGANIZACYJNE ======
➤TERMIN: 03.03.2021 (środa) godz. 21:30
➤GDZIE: ul. Górna Wilda 81
➤POZIOM: średnio zaawansowany
➤INSTRUKTOR: Zuzanna Gumpert i Mateusz Nawrot

Ilość miejsc w grupie ograniczona.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Art of Move (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Art of Move.

ZAPISZ SIĘ NA SALSA CUBANA – TERAZ !

LUB ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ